perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

APARTMAN ŞİFRELİ KAPI KİLİDİ

Apartman şifreli kapı kilidi sistemleri, geçiş kontrolü sağlamak amacıyla kullanılan bir sistemdir. Bu sistemde kullanılmakta olan kart okuyuculara öncelikle kart tanımlaması yapılması gerekir. Tanımlaması yapılacak olan bu kartlar, mifare ya proximity kart olabilmektedir. Hangi kartın kullanılacağı tamamen cihazın modeline göre değişiklik göstermektedir. Üstelik apartman şifreli kapı kilidi sistemlerinde kapı kilidine de tetik verilebilmektedir. Bunun yanı sıra ayrıca turnikelere de tetik verebilmek mümkündür. Bu sistemler, sadece iç ortamlarda değil, aynı zamanda dış ortamlarda da güvenle tercih edilebilmektedir. Sistemleri de iki sene boyunca garantili olup üstelik 10 sene boyunca da yedek parça garantileri bulunmaktadır.

Apartman şifreli kapı kilidi sistemleri, kendi içerisinde 4 farklı gruba ayrılmaktadır. Standalone kartlı geçiş sistemi, online apartman şifreli kapı kilidi, offline kartlı geçiş sistemi ve panelli apartman şifreli kapı kilidi… Online apartman şifreli kapı kilidi sistemlerinde bilgisayarların kullanım esnasında sürekli olarak açık olması gerekmektedir. Geçiş zoneleri, geçiş yetkileri, geçiş kısıtlamaları da program üzerinden tanımlanmaktadır. Rs 232 ve Rs 485 ile çalışmasını devam ettiren bu cihazlar, konvektör aracılığı ile bilgisayarların seri portuna bağlanmaktadırlar. Kartları okumakta olan okuyucular da bilgisayara kurulu olan geçiş kontrol programına iletmektedirler. Program daha önceden tanımlanana kartlara, yetki kontrolü yapar ve tetik verip vermemesine karar verir. Standalone apartman şifreli kapı kilidi sistemleri ise çalışmasını bilgisayardan bağımsız olarak sürdürmekte olan cihazlardır. Bu cihazlara kart tanımlaması yapabilmek için öncelikle master kart okutulması gerekmektedir. Daha sonra da okutulan kartların kaydı yapılmaktadır. Tetik olarak kuru kontak veren bu cihazlar; elektrikli kilit, elektronik kilit ve manyetik kilit ile tetiklenebilmektedir. Sabotaj yapılması gibi durumlarda da alarm vererek kendi kendini kapatabilmektedir. Apartman kapılarında göstergeç olarak da kullanılmakta olan bu cihazların fiyatları da Perkotek olarak Strike kapı kilidi sistemleri Türkiye dağıtıcısı olduğumuz için oldukça uygundur. Yani fiyat konusunda asla tereddütte kalmanıza gerek yoktur. Offline apartman şifreli kapı kilidi sistemlerinde ise cihazların çalışabilmesi için bilgisayarların sürekli olarak açık olması gerekmektedir. Bu cihazların kendisi panel görevi gördüğü için de panel kullanımına gerek duymazsınız. Kartın yanı sıra şifre ile de geçiş yapma olanağı sunmaktadır. Ip tabanlı olan bu terminaller, en yakında olan network switch’e takılarak sisteme dahil edilmektedirler. Turnike, kapı ve bariyerlere de tetik verebilmenizi sağlamaktadırlar. Bu cihazları personel takip programının yanı sıra geçiş kontrol programı ile de güvenle tercih edebilirsiniz. Panelli apartman şifreli kapı kilidi cihazları, çalışmalarını panel yardımı ile devam ettirmektedir. Panel olmadan, bu cihazlar kullanılamamaktadır. Bir panele 4, 8 veya 16 adet kart okuyucu tanımlaması yapılabilmektedir. Cihazların hafızasında da hiçbir bilgi tutulmaz. Bu yüzden aptal terminal olarak adlandırılmaktadır. Aptal terminaller, bilgiyi panelden alarak geçişe izin verilip verilmeyeceğinin kararını vermektedir.

Apartman şifreli kapı kilidi ile birlikte kapılarda kullanacağınız kilitler sayesinde kapıların butonlar yardımıyla da açılmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle hem kontrollü geçişler hem de güvenilir alanlar elde edilmiş olacaktır. Strike apartman şifreli kapı kilidi sistemleri ile siz de geçişleri kontrol altına almak ister misiniz? Apartmana giriş ve çıkış yapacak olan kişilerin yabancı olmamasını istiyorsanız, zaman kaybetmeden bizimle irtibata geçiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler