perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PDKS YAZILIM

Pdks yazılım, personel takip sistemleri ile birlikte kullanılarak personelleri takip etmenizi sağlayan yazılımdır. Pdks yazılım ile yüz tanıma, parmak izi ve kartlı cihazların tamamını kullanabilirsiniz. Firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olan pdks yazılım, MySQL veri tabanında derlenmiştir. Yazılımın kullanımı çok basittir. Kısa bir eğitimden geçirilen her son kullanıcı pdks yazılımı kolayca kullanabilir. Programda kullanıcıların şifreleri ve kullanıcıların isimleri değiştirilebilir. Giriş kısmında bir şifre bulunduğu için her isteyenin programa erişim sağlaması mümkün değildir. Pdks yazılımda üretilen raporlar kişi bazında ya da genel bazda olabilmektedir. Bu raporlarda kullanılmakta olan veriler, otomatik olarak programın hafızasında yedeklenir. Bu sayede beraberinde kullanılan pdks cihazda herhangi bir arıza oluştuğunda yedeklerdeki veriler kullanılabilecektir.

Pdks yazılım, otomatik olarak veri transferi özelliğine sahiptir. Otomatik veri transferi ile pdks cihazdan alınan tüm veriler sizin ekstra bir işlem yapmanıza gerek olmaksızın programın hafızasına aktarılmaktadır. Pdks yazılımda sürekli olarak da yapılan görsel değişiklikler sayesinde kurulum her geçen gün daha basit bir hal almıştır. Pdks yazılım ile alınacak olan tüm raporlar, otomatik olarak istenilen mail adresine gönderilebilmektedir. Bu sayede sizin sürekli olarak program üzerinden veri çekme ve veri yollama işlemi yapmanıza gerek kalmaz. Yazılım zaten tüm bu işlemleri kendi başına otomatik bir şekilde yapabilmektedir. Pdks yazılım bu sayede her geçen gün de daha geniş alanlarda kendisine yer bulmaktadır.

Pdks yazılım, personellerin giriş ve çıkış saatlerini görmenizi sağlar. Bu giriş ve çıkış saatlerine bakılarak ay sonları otomatik olarak maaş hesaplamaları da yapılabilir. Bu şekilde elde yapılan hesaplamalarda oluşabilecek tüm hataların da önüne geçilmektedir. Pdks yazılım sadece maaş hesabı yapmak için kullanılmaz. Aynı zamanda izin günü, devamsızlık gibi hesaplamaların yapılması için de tercih edilmektedir. Pdks yazılım ile personellerin giriş ve çıkışlara el ile müdahale etmeleri durumunda da bu giriş ve çıkışlar görünebilecektir. Ayrıca programdaki tüm sayfa yapıları da değiştirilebilmektedir. Pdks yazılım kullanılan her alanda neden çok daha önce kullanıma başlanmadığı sorgulanmaktadır.

Pdks yazılım raporlarından bahsedelim. Pdks yazılımın ilk raporu ek kazançlar raporudur. Bu rapor sayesinde birçok personelin hak kazandığı ek kazançları görebilirsiniz. Bu kazançların miktarı ve hangi tarihte personele verildiği de listelenebilmektedir. Günlük puantaj tablosunda ise o personelin belirlenen gün ve saatler arasında çalışmaları listelenmektedir. Aynı zamanda fazla mesai yapmışsa, bu da bu raporda görüntülenebilmektedir. Bir diğer rapor da kişi bazındaki giriş ve çıkış raporudur. Kişilerin belirli günler arasında hangi saatlerde giriş ve çıkış yaptığı bu raporlarda görüntülenebilmektedir. Kişi bazındaki geç kalanlar raporunda ise o kişilerin hangi zaman dilimleri içerisinde geç kaldıklarını görebilirsiniz. Aynı zamanda genel bazda da bu şekilde giriş ve çıkışları görmenizi sağlayan pdks yazılım, program üzerinde birden fazla departmanın yanı sıra birden fazla firma da açabilmenizi sağlar. Detaylı tüm bilgiler için veya programı yerinde inceleyebilmek için Perkotek Plaza’yı ziyaret edebilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler