perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

GÜVENLİK KONTROL SİSTEMLERİ

Güvenlik kontrol sistemleri, belli aralıkla devriye gezmesini istediğiniz güvenlik görevlinizin işine ne kadar sadık olduğunu tespit etmenizi ve kontrol etmesini istediğiniz alanlarda turlayıp turlamadığını bilmenizi sağlayan sistemlerdir. Güvenlik kontrol sistemleri; fabrika, depo, alışveriş merkezi, askeriyeler, belediyeler, kamu kurum ve kuruluşları ve buna benzer pek çok alanda güvenle tercih edilebilir. Bu sistemler; bekçi takip yazılımı, kontrol noktaları, bekçi tanıtım kartı, bekçi tur kalemi, aktarım yuvası ve şarj adaptöründen oluşmaktadır. Kısa bir eğitim alan herkes güvenlik sistemlerimizi sorunsuz bir şekilde kullanıma başlayabilirler. Kullanımı oldukça basit olduğu için eğitim süresi çok uzun değildir. Nasıl çalıştığına gelecek olursak; bu sistemlerde öncelikle kontrol noktaları devriye gezilecek olan alana yerleştirilir. Bekçi tura çıkmadan önce tanıtım kartını öncelikle olarak okutma yaparak tura çıkacağı bilgisini verir. Daha sonra kontrol noktalarını tek tek gezmeye başlar. İlk kontrol noktasından başlayarak son kontrol noktasına gelene dek akıllı kalemi okutma yapar. Akıllı kalemi, 7-8 santimetre mesafeden okutması yeterli olacaktır. Aşağıda firmamızın satışa sunmuş olduğu bekçi tur sistemlerimiz listelenmiştir.

Güvenlik kontrol sistemlerinde kullanılan bekçi akıllı kalemi, paslanmaz çelikten üretilmiştir ve su geçirmez özelliktedir. Bu sayede tüm kötü hava koşullarına rağmen kolay bir kullanım sağlayabilirsiniz. Okuma esnasında titreşimli uyarılar veren akıllı kalem fiyatları da oldukça uygundur ve her bütçeye göre bir çözüm bulmak mümkündür. Kalemin şarjı bittiğinde kullanıcısını ışıklı ikazlar uyarır. Ayrıca elektrik kesilmesi ya da pil bitmesi gibi durumlarla karşı karşıya kalsanız dahi kalemin içerisindeki veriler hafızasına kaydedildiği için veri kaybı yaşamazsınız.

GÜVENLİK KONTROL SİSTEMLERİ FİYATLARI

Güvenlik kontrol sistemleri, günümüzde kullanımı giderek artan sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanımları oldukça basittir. Güvenliğine önem veren herkesin mutlaka denemesini ve sürekli olarak kullanmasını tavsiye ettiğimiz güvenlik kontrol sistemleri fiyatları oldukça uygundur. Fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için bizi 0850 811 80 00 numarasından arayabilirsiniz. Dilerseniz web sitemiz üzerinden de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Güvenliğinizi aksatmayın! Hemen bize ulaşın ve aklınızdaki tüm şüphelerden kurtulun!

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları