perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

HGS PANEL

Avax hgs panel, otoparkların giriş ve çıkış noktalarına konumlandırılmış olan uhf antenleri kontrol etmek için kullanılmaktadır. Avax hgs panel sayesinde otoparka giriş ve çıkış yapmak isteyen tüm arabalara global anti passback yapılabilir ve böylece içeriden çıkmamış olan araçlara giriş yetkisi de verilmeyecektir. Üstelik Avax hgs panel ile sadece belirli araçlara giriş ve çıkış yetkisi verilebileceği gibi belirli bir gruba da yetki verilebilmektedir. Avax hgs paneli zaten bilgisayara bağlı olmaksızın offline olarak çalışmasına devam edebilmektedir. Avax hgs panel, otopark takip yazılımı aracılığı ile hafızasında yer alan bilgileri bilgisayara aktararak, otoparka giriş ve çıkış loglarını raporlayabilmektedir.

Avax hgs panel, diğer tüm paneller ve bilgisayarlar ile network üzerinden haberleşmektedir. Aynı networke kurulmuş olan Avax hgs panel ile beş yüz on adet giriş ve çıkış noktası da kontrol edilebilmektedir. Üstelik Avax hgs panelinin çok geniş bir hafızaya sahip olması sayesinde 65.000 adet aracın aynı anda otoparka yaptığı giriş ve çıkışlar da kontrol edilebilmektedir. 2x16 LCD ekrana sahip olan Avax hgs panel, Ethernet tabanlı olduğu için Tcp – Ip bağlantısı ile bilgisayarlara bağlanmaktadır. Log kapasitesi 120.000 olan Avax hgs panel, silindikten sonra bilgileri geri getirilebilmektedir. Aynı zamanda sesli ve ışıklı olarak uyarı verebilir. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda çağrı merkezimizden de destek alabilirsiniz.

Avax hgs panel kullanılmakta olan otopark hızlı geçiş sistemlerinin bir bütün olarak kullanılması gerekmektedir. Bunun için; Avax hgs panel, otopark bariyerleri, uhf antenler, araç cam etiketleri ya da sert plaka etiketleri, otopark takip yazılımının birlikte kullanılması gerekmektedir. Sistemi aktif olarak kullanabilmek için yapılması gereken ilk şey otopark antenlerinin, araçların giriş ve çıkış yapacakları alanlara monte edilmesidir. Bu alanlara monte edilecek olan antenlerin, sabit olarak durması gerekir. Bu yüzden otopark girişinizde böyle bir alan yoksa, montaj direği üzerine antenlerinizi monte edebilirsiniz. Daha sonra geçişine izin verilecek olan her araca özel olarak etiket tanımlaması yapmak gerekmektedir. Tanımlanacak olan bu etiketlerin kâğıt olan modelleri, araçların camlarına yapıştırılarak kullanılmaktadır. Sert etiketler ise araçların plakalarına yapıştırılarak kullanılmaktadır. Kullanımı çok basittir. Tanımlanmış olan bütün araç bilgileri, Avax hgs paneline tcp – ıp bağlantısı ile gönderilir. Sistemi bu şekilde hazır hale getirmiş olursunuz. Tanımlı olan etiketlere sahip araçların otoparka giriş yapması ile birlikte bariyer kolu açılacak ve geçiş izni verecektir. Tanımlı olan etikete sahip olmayan hiçbir araç otoparka giriş yapamayacaktır.

Avax hgs panel ve otopark sistemleri hakkında en çok merak edilmekte olan konulardan bir tanesi de bu sistemlerin fiyatlarıdır. Avax hgs panel ve otopark sistemleri, kullanılacak olan bariyer ve etiket sayısı ve benzerine bakılarak değişiklik arz edebilir. Bu yüzden ihtiyacınıza uygun olan sistemin oluşturulması ve ona uygun olan fiyat teklifi verilmesi gerekmektedir. Teklif almak için daha fazla zaman kaybetmeden bizi arayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler