perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

İZMİR TURNİKE SİSTEMLERİ

İzmir turnike sistemleri, İzmir’de yer alan, geçiş kontrolüne ihtiyaç duymakta olan alanlarda bu ihtiyacı karşılamak amacıyla kullanılmakta olan sistemlerdir. İzmir turnike sistemleri, tüm personel devam kontrol sistemleri cihazları ile de tetiklenebilmektedir. Bu özellikleri sayesinde geçiş kontrolü bir yana ayrıca geçiş kısıtlamaları için de harika bir seçenektir. İzmir turnike sistemlerinde kullanılan turnikeler; engelli İzmir turnike sistemleri, boy İzmir turnike sistemleri, hızlı geçiş İzmir turnike sistemleri ve tripod İzmir turnike sistemleri olmak üzere dört farklı gruba ayrılmaktadır.

Bel İzmir turnike sistemleri, insan beli boyunda oldukları için bu ismi almışlardır. Bel İzmir turnike sistemleri aynı zamanda tripod turnike olarak da adlandırılmaktadır. Bu turnikelere genellikle metro ve metrobüs istasyonlarından aşinayız. Ayrıca kamu kurum ve kuruluşları, okullar, askeri alanlar, belediyeler, fabrikalar, plazalar, işletmeler gibi pek çok farklı alanda kullanılabilmektedir. Bel İzmir turnike sistemleri pdks cihazlar ile de tetiklenebilirler. Kolları itme kuvveti ile çalışmakta olup absorber sayesinde bu itme sırasında sabit bir hızda durması sağlanabilmektedir. Bel İzmir turnike sistemleri gövdeleri paslanmaz çelik ya da elektrostatik boyalı olabilmektedir. Paslanmaz çelik olan modelleri dış ortamlarda ve elektrostatik boyalı olan modelleri ise iç ortamlarda kullanılabilmektedir. Bu turnikeleri uzaktan kumanda veya buton ile kontrol altında tutabilirsiniz. Üstelik acil alarm gibi durumlarda kendileri serbest geçiş moduna geçtiklerinden dolayı bu tip durumlarda sorun yaşanmayacaktır.

Boy İzmir turnike sistemleri, insan boyunu aşan turnikelerdir. Bu turnikeler, insan taşkınlıklarını önlemek amacıyla kullanılmakta olan turnikelerdir. Boy İzmir turnike sistemleri genellikle stadyum ve konser alanı gibi yerlerde kullanılmaktadırlar. Paslanmaz çelik ve elektrostatik boyalı olan farklı gövdeli modelleri bulunan boy İzmir turnike sistemleri, üç kollu ya da dört kollu olabilir. Pdks cihazlar ile birlikte kullanılarak da geçişleri kontrol altında tutabilirsiniz. Buton ya da uzaktan kumanda ile tetiklenebilmektedir. Buton kontrolünde iki farklı seçenek yer almaktadır. Tek ya da çift buton kontrolü. Tek buton kontrolünde butona her basışta bir sonraki komuta geçilmektedir. Çift buton kontrolünde ise turnikenin kollarının açılması ya da kapanması için iki farklı seçenek yer almaktadır. Boy İzmir turnike sistemleri her geçen gün çok daha sık olarak kullanılır.

Hızlı geçiş İzmir turnike sistemleri, yoğun geçişlerin yapılacakları alanlarda kullanılmakta olan turnikelerdir. Bu turnikelerin kullanımları çok basittir. Tüm pdks cihazlar ile birlikte kullanılabilen hızlı geçiş İzmir turnike sistemleri, geçişlerin yoğun olduğu alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Hızlı geçiş İzmir turnike sistemlerinin kullanılmakta olan paslanmaz çelik ve elektrostatik boyalı modelleri yer alır. Paslanmaz çelik olan modeller dış ortamlarda ve elektrostatik boyalı olan modeller ise iç ortamlarda güvenle kullanılabilmektedir. Hızlı geçiş İzmir turnike sistemleri fiyatları, Avax turnikelerin Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuz için çok uygundur. Satın almak için bize ulaşmanız yeterli.

Engelli geçiş İzmir turnike sistemleri ise engelli bireylerin geçiş yapması için kullanılmakta olan turnikelerdir. Bu turnikeler ayrıca serbest geçişlerin yapılması için de kullanılmaktadır. Engelli geçiş İzmir turnike sistemlerinin kurulumları için sadece yirmi dakika gibi kısa bir süre yeterlidir. Bu turnikelerin fiyatları da çok uygundur.

İzmir turnike sistemleri İzmir’in Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes,  Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla ilçelerinde başarı ile devam etmektedir.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler