perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OGS OKUYUCU

Ogs okuyucuotomatik geçiş sistemlerinde kullanılmakta olan tanımlı etiketleri görerek, bariyere tetik verebilmek için kullanılmakta olan antenlerdir. Ogs okuyucu antenler, 50 metrelik alanlara kadar okuma ya da yazma yapabilmektedir. Ogs okuyucu antenlere tanımlı olan etiketlerin okutulması ile birlikte bariyer kolları açılır ve geçiş izni verilir. Tabi ki bunun için ogs okuyucu antenleri ile birlikte sistemin bir bütün olarak kullanılması gerekmektedir. Bu sistemlerde; ogs okuyucu anten, araç cam ve araç plaka etiketleri, otopark giriş ve çıkış programı, otomatik araç kontrol paneli birlikte kullanılmalıdır. Sistemin aktif bir şekilde kullanılabilmesi için öncelikle ogs okuyucu antenlerin, araçların giriş ve çıkış yapacak oldukları alanlara monte edilmesi gerekmektedir. Daha sonra geçişine izin verilecek olan her araca özel etiket tanımlaması yapılır. Bu etiketler, araçların ruhsat, plaka ve kat maliki bilgileri ile kayıt edilmektedir. Tanımlanmış olan tüm araç bilgileri, otopark geçiş kontrol paneline tcp – ıp bağlantısı ile gönderilmektedir. Sistem bu şekilde tamamen aktif bir hal alacaktır. Tanımlanmış olan etikete sahip araçların etiketlerini ogs okuyucu anten gördüğünde, bariyer koluna tetik verilecek ve açılması sağlanacaktır. Ogs okuyucu anten etiketi gördükten sonra, aracın durmasına gerek kalmadan kolayca geçiş yapılabilecektir. Tanımlı olan ogs etiketine sahip olmayan yabancı ya da misafir araçların da otoparka girmesi bu şekilde kolayca engellenmektedir.

Ogs okuyucu kullanılan otoparklara, yabancı ve misafir araçların geçiş yapabilmesi için bariyer tetiklenebilmektedir. Bariyerlerin tetiklenebilmesi için iki farklı seçenek bulunmaktadır. Uzaktan kumanda yahut buton ile tetiklenebilirler. Buton kontrolünde iki farklı seçenek bulunur. Tek buton kontrolü ya da çift buton kontrolü. Tek buton kontrolünde butona her basıldığında bir sonraki komuta geçilmektedir. Çift buton kontrolünde ise bariyer kolunu açmak ve kapamak için iki farklı buton yer alır. Bariyerlerin kol uzunlukları da 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Yani kullanılacak olan alana uygun olan bir bariyeri bulabilmek daima mümkün olacaktır. Böylece otoparkın giriş alanı tamamen kapanacaktır.

Otopark bariyerlerinin iç ve dış ortamlarda kullanılabilir olan farklı modelleri bulunmaktadır. Dış ortamlarda kullanılan modelleri, paslanmaz çelik gövdeye sahiptir. Bu sayede suya karşı dayanıklılık göstermektedir. İç ortamlarda kullanılan modelleri ise elektrostatik boyalıdır. Bariyerlerimiz opsiyonel olarak akü ile de kontrol edilebilir. Akü sayesinde elektrik kesildiğinde akü devreye girer ve 200 defaya kadar da açma ve kapama yapma imkânı sunmaktadır.

Ogs okuyucu sistemler, günümüzde özellikle site otoparklarında sıkça kullanılıyor. Bunun yanı sıra aynı zamanda apartman otoparkları ve iş yeri otoparklarında da sıkça tercih ediliyor. Otopark kontrolüne nerede ihtiyaç duyarsanız, bu sistemleri orada güvenle kullanabilirsiniz. Satın almak için hemen şimdi bizi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak arayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler