perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZLİ PERSONEL KONTROL

Parmak izli personel kontrol sistemleri, parmak izi tarama teknolojisi ile çalışmasına devam etmektedir. Parmak izi, parmakların uç kısımlarında yer alan izdir. Bu iz, her insanın her parmağında farklı algoritmaya sahiptir. Bu sayede personellerin birbirleri yerine parmak izi okutması mümkün olmayacaktır. Bu %100 oranında güvenilir geçiş imkânı sağlamaktadır. Parmak izli personel kontrol cihazlarının pek çok farklı özellik yer almaktadır. Bunlardan bir tanesi zil çaldırmadır. Zil çaldırma özelliği sayesinde personellerin toplu olarak hareket etmesi sağlanmaktadır. Özellikle paydos ve mola saatlerinde personeller toplu olarak hareket edebilir. Ayrıca parmak izli personel kontrol cihazları, Türkçe ve sesli olarak geri bildirim özelliğine sahiptir. Yani bu sayede çok daha kolay olarak kullanım sağlanabilmektedir.

Parmak izli personel kontrol cihazları, bin ile on bin kayıt kapasitesine sahiptirler. Bu kayıt kapasitesi her cihazda farklılık göstermektedir. Yani personel sayınız her ne olursa olsun, ideal bir çözüm bulabilmek daima mümkündür. Parmak izli personel kontrol cihazlarının sensörleri, hızlı okuma yapmanızı sağlamaktadır. Bu hız sayesinde anında geçiş yapabilme imkânı doğmaktadır. Pek çok modelinde de kartlı ve şifreli geçiş olanağı da mümkündür. Bu cihazların geniş ve renkli ekranları, sizin çok daha kolay bir kullanım sağlamanıza imkân tanımaktadır. Tüm Windows işletim sistemleri ile birlikte de uyumlu olarak kullanılabilmektedirler. Parmak izli personel kontrol cihazlarının bilgisayar bağlantıları da Rs 232, Rs 485, Tcp – Ip ve Usb memory disk gibi bağlantılar ile sağlanabilmektedir.

Pek çok parmak izli personel kontrol cihazları ile turnikelere, kapılara ve bariyerlere tetik verebilmek de mümkündür. Kapılara tetik vermek için bu cihazlar ile kilitlerin bir arada kullanılması gerekmektedir. Bunun parmak izli personel kontrol cihazların personellerin giriş ve çıkış yapacakları alanlara monte edilmesi gerekir. Daha sonra da kapılara kilitlerin montajının yapılması gerekir. Bu montajı hangi kapı yapısına yapacağınızın bir önemi yoktur. Çünkü kilitlerin cam, ahşap, metal, demir vb. tüm kapı yapılarına uygun olan modelleri yer almaktadır. Parmak izli personel kontrol cihazları ile turnikelere tetik vermek için de bu cihazların turnikeler üzerine monte edilmesi gerekmektedir. Daha sonra da parmak izli personel kontrol programı ile bağlantısının yapılması gerekmektedir. Bu işlemden sonra da geçiş yapmak oldukça basit olacaktır.

Parmak izli personel kontrol cihazları ile birlikte kullanabileceğiniz personel kontrol cihazı da firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olup MySQL veri tabanında derlenmiştir. Bu programda otomatik olarak yedekleme özelliği yer almaktadır. Bu sayede parmak izli personel kontrol cihazında herhangi bir arıza oluşması durumunda, yedekteki veriler kullanılabilmektedir. Parmak izli personel kontrol programı ile otomatik olarak maaş hesaplaması da yapılabilmektedir. Bunu personellerin giriş ve çıkış saatlerine bakarak yapabilirsiniz.

Parmak izli personel kontrol cihazının fiyatları da oldukça çok merak edilen bir konudur. Perkotek Teknoloji olarak Magic Pass parmak izli personel kontrol cihazları Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuz için bu cihazların fiyatları oldukça uygundur. Yani uygun fiyatlar ile satın almak için doğru yerdesiniz. Parmak izli personel kontrol cihazları için bizi hemen şimdi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak arayabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler