perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Parmak İzi Kapı Kilidi Fiyatı: Ekonomik ve Güvenli Çözümler!

Parmak izi kapı kilidi fiyatı, tercih edilecek olan tüm kapı kilidi modellerinde farklılık göstermektedir. Parmak izi kapı kilidi fiyatı hakkında bu yüzden net olarak bir bilgi verebilmemiz mümkün değildir. Ancak Perkotek Teknoloji ailesi olarak Magic Pass parmak izi kapı kilidi fiyatı, firmamızda oldukça uygundur. Bu yüzden parmak izi kapı kilidi almak için en doğru adrestesiniz. Peki, parmak izi kapı kilidi nedir ve nasıl kullanılır? Parmak izi kapı kilidi, parmakların uç kısımlarında yer alan izi okur. Bu iz, hiçbir insanın parmağında aynı değildir. Bu sebepten dolayı, kişilerin de birbirleri yerine parmak izi okutması gibi bir durum söz konusu değildir. Bu da oldukça güvenilir bir takip sunmaktadır. Parmak izi kapı kilidi ile kapılara tetik vermek için iki farklı yöntem vardır. Parmak izi okuma cihazları ile kilitler kullanılarak kapılara tetik verilebilir. Bunun için kapılarınızda kullanılacak olan kilitlerin, elektronik kilitler ve elektrikli kilit karşılıkları olması gerekmektedir. Bu kilitler parmak izi kapı kilidi bir arada kullanılarak tahta kapılara, ahşap kapılara, pvc kapılara, kompozit kapılara ve pimapen kapılara tetik verilebilmektedir. Kullanımı oldukça basit olan bu kilitler ile birlikte dilerseniz butonları da kullanabilirsiniz. Butonlar sayesinde özellikle ofislerde yerinizden kalkmadan kapılarınızı açtırabilmeniz mümkündür.

Kapılara tetik verebilmenin bir diğer yolu da parmak izli kapı koludur. Parmak izli kapı kolunda parmak izi, kapı kolu ve kilit bir aradadır. Normal bir kapı kolu gibi kapılara takılan bu kilitlerin kullanımı çok basittir. Çalışmasına pil ile devam ettiği için de elektrik kesilmesi gibi durumlardan etkilenmezler. Bu sayede elektrik kesildiğinde bile sorunsuz bir şekilde kullanılabilirler. Üstelik pillerin bitmesine yakın olarak son 100 geçiş kala alarm verirler. Böylece pilin değiştirilmesi gerektiği haber verilmiş olur. Kullanıma ara verilmeden bu sayede pil değiştirilerek, sorunsuzca kullanıma devam edilebilmektedir. Parmak izi kapı kilidi fiyatı uygunluğu ile kullanılan parmak izli kapı kolunu özellikle ofislerde ve depo kapılarında güvenle kullanabilirsiniz.

Parmak izi kapı kilidi fiyatı uygunluğuna sahip olan cihazlarımız ile turnikelere de tetik verebilirsiniz. Turnikelere tetik verebilmek için parmak izi okuma cihazlarını, turnikelerin üzerine monte etmeniz gerekmektedir. Daha sonra geçişine izin verilecek olan kişilerin parmak izlerinin cihaza tanımlanması gerekir. Bu işlemden sonra tanımlı olan parmak izinin okutulması ile birlikte kolayca geçiş yapılabilecektir.

Parmak izi kapı kilidi fiyatı uygunluğu ile birlikte kullanılan parmak izi cihazlarımızın kayıt kapasiteleri bin ile on bin arasında değişmektedir. Bu sayede kullanılacak olan alandaki kişi sayısına uygun olan bir cihaz bulabilmek daima mümkün olacaktır. Uygun parmak izi kapı kilidi fiyatı sayesinde zaten günümüzde her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılan bu cihazlarımız için fiyat teklifini 0850 811 80 00 numarasını arayarak alabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler