perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KUMANDALI KAPI KİLİDİ

Kartlı, yüz tanımalı, parmak izli ve şifreli geçiş kontrol cihazlarının kullanımının artması ile birlikte kumandalı kapı kilidine de ilgi her geçen gün artış göstermektedir. Geçiş kontrol cihazları da uzaktan kumanda ile veya buton ile oturduğunuz yerden kapıyı açabilmek için de kapınızdaki kilidin elektrikli veya elektronik olması gerekir. Elektrikli kilit karşılıklarının kullanılacak olan yerlerdeki kapının sabit kısımlarındaki dil karşılıklarının değiştirilmesi gerekmektedir ve bu yeterli olacaktır. Enerji varken kapalı ya da enerji varken kilitli olmak üzere iki ayrı kullanım şekli bulunmaktadır. Strike kumandalı kapı kilidinin dil mekanizması, paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Bu sayede uzun seneler boyunca sorunsuz olarak kullanılabilir. Bu kilitlerde tutuş güçleri 500 kilogram ile 1500 kilogram arasında değişmektedir. Bu kilitler; Amerikan, pvc, ahşap, tahta, pimapen ve kompozit ile rahatça kullanılabilir.

Selenoid pimli bold kumandalı kapı kilidi de silindir şeklinde olan kilittir. Bu kilit, kapının hareketli olan kısmına saplanması ile çalışmaktadır. 800 kilogram ile 2000 kilogram arasında bir tutuş gücüne sahiptir. Manyetik mıknatıslı kumandalı kapı kilidi ise cam kapıların sabit olan kısımlarına takılan kilitler olmakla birlikte bu kilitlere elektrik verilmesi durumunda cam kapının hareketli kısmına takılan aparata mıknatıslanma mantığı ile takılmaktadır. Tutuş güçleri bu kilitlerde 60 kilogram ile 1000 kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Manyetik kilitlerin karşılıklarına takılmakta olan aparatlarda L aparatı, Z aparatı, U aparatı ve LZ aparatı olarak değişmektedir. 

Elektrikli kilit, elektronik kilit karşılığı ve manyetik cam kapı kilitlerini açtırabilmek için kullanılmakta olan butonlar da bulunmaktadır. Bu butonların dokunmatik olanları ve el göstererek açılabilenleri de vardır. Kumandalı kapı kilidi, geçiş kontrol cihazlarının kullanılmakta olduğu tüm alanlarda güvenle tercih edilebilmektedir. Siz de eğer bu kilitler hakkında detaylı bilgi almak ya da satın almak isterseniz 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz. Muhteşem fiyatlardan faydalanmak için daha fazla zaman kaybetmeyin!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler