perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
23
Haz.
2016

Otomatik Kollu Bariyer Fiyatları.


OTOMATİK KOLLU BARİYER SİSTEMLERİ

Otomatik kollu bariyer sistemleri otoparklarda araç takibi yapabilmek ve aynı zamanda otopark güvenliğini sağlamak için kullanılan sistemlerdir. Otopark bariyerlerini sitelerde, plazalarda, işletmelerde, alışveriş merkezlerinde, askeri alanlarda, kamu kurum ve kuruluşlarında, hava alanlarında vb. pek çok otopark bulunan alanlarda güvenle kullanabilirsiniz. Bu ve bunun gibi alanlarda güvenle kullanabileceğiniz otopark bariyer sistemlerinin farklı modelleri mevcuttur. Bu farklı modeller ile bütçeniz ne olursa olsun kendi kesenize uygun bir çözüm bulmak mümkündür. Firmamız Perkotek Avax otomatik kollu bariyer sistemleri Türkiye distribütörü olmakla birlikte tüm Türkiye dâhil ve 16 farklı ülkeye de otomatik kollu bariyer satışı yapmakta ve satış sonrası hizmeti vermektedir.  MN ve DZ modelleri ile otomatik kollu bariyerlerin fiyatları farklılık göstermektedir. Ayrıca bariyer kolunun uzunluğunu da kullanacağınız alana göre farklı olarak tercih edebileceksiniz. Butonlar ile kullanımı oldukça kolaylaşan bariyerlerimiz, şık tasarımları ile de kullanıldıkları alanlara renk katıyorlar!Otomatik kollu bariyerler ile otoparklarınız güvende olsun!

Otomatik kollu bariyerleri, aynı zamanda tüm pdks cihazlar ile birlikte uyumlu olarak da kullanabilirsiniz. Parmak izi cihazı, yüz tanıma terminali ve kartlı geçiş kontrol cihazları ile tetik verebileceğiniz Avax bariyerleri acil alarm modu özellikleri sayesinde yangın, deprem, afet vb. acil alarm durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna geçerler. Ayrıca güvenlik sensörleri sayesinde de araç bariyer kolunun altında veya önünde yer alıyorken uzaktan kumanda ile müdahale edilse dahi bariyer kolu iniş yapmaz. Bu da aynı zamanda bariyerlerin güvenliğini göstermektedir.  Sensör kontrolü sayesinde güvenliğin her zaman üst düzeyde olmasını sağlayan kollu bariyer sistemlerini araç takip sistemi ve araç takip programı ile birlikte de kullanabilirsiniz. Bu sayede otoparkına giren araçları n plakalarını, otoparkta ne kadar süre ile konakladıklarını ve buna benzer pek çok bilgiyi elde edebilirsiniz.

Güvenliğinizi sadece güvenlik görevlinize emanet etmek mi? Bariyer sistemlerini kullanarak siz de otoparklarınızın 7/24 güvende olmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik otomatik kollu bariyer sistemlerinin elektrostatik boyalı ve paslanmaz çelikten üretilmiş farklı modelleri ile birlikte iç ve dış tüm ortamlarda güven içerisinde kullanabilmeniz için tasarlanmıştır. Geçiş tetiklemesi için kuru kontak vermesi ile de kullanımını oldukça basitleştiren bariyerlerin gövde rengini isteğe bağlı olarak seçebilmeniz mümkündür. Ayrıca montaj kiti sayesinde hızlı ve kolay bir montaj yapabilirsiniz. Bariyer kolunun üzerinde yer alan kırmızı ve gece görülebilen bantların üzerinde “STOP” yani dur yazmaktadır. Böylece geceleri araç kullanıcı tarafından bariyerin fark edilmemesi mümkün değildir. Kullanıcı için üretilirken her kolaylık düşünülen bariyerlerin zaman kontrol özelliği sayesinde de belirlediğiniz zamana ayarlayarak o zamanda açılmasını veya kapanmasını da sağlayabilirsiniz. 


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları