perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
17
Oca.
2014

Yüz Tanıma Sistemi Fiyatı.


Yüz Tanıma Sistemi Fiyatı

Personel takibi bir çok sistemle yapılabilir. Parmak izi, barkod, mifare, proxy kart teknolojisi ya da şifre panelli cihazlar. Bu sistemlerden bir ileri teknoloji olan yüz tanıma sistemi teknolojisi  ileri teknolojiyle üretilen bir sistemdir. Diğer cihazlara büyük bir alternatif oluşturmaktadır. Yüz tanıma sistemi üzerinde çok gelişmiş yüksek çözünürlüklü kızılötesi kameralar bulunur.

Bu kameraların kızılötesi olmasının en büyük faydası her türlü ışık ortamında ve ışığın zayıf olduğu ortamlarda, kendi aydınlatma teknolojisi ile kişinin yüzünü kolaylıkla ayırt edebilir . Yüz tanıma sistemlerinde çift kamera bulunur. Kameralar kişinin yüzünü birçok noktadan algılar ve kaydeder. Kayıtlı olan kişi cihazın karşısına geçer geçmez yüzü algılanır ve log olarak dahili hafızaya kaydedilir. Bu giriş çıkış bilgileri daha sonra yazılım tarafından transfer edilerek raporlama işlemine geçilir.

Yüz tanıma cihazını ayrıca parmak iziyle, şifreyle ya da mifare, proxy kartla kullanabilirsiniz. Yüz tanıma sistemleri şirketinizde ki personel takibi için ihtiyacınız olan bütün kullanımları sunar.   Cihaza binlerce personeli kaydedebilirsiniz. Ve cihazın hafızasında on binlerce bilgiyi saklayabilirsiniz.

Yüz tanıma cihazlarının kendi üzerinde bulunan tetik özelliği sayesinde tetik alabilen ara aparatlar tetiklenebilir. Bu cihazla Ethernet ya da comport üzerinden haberleşebilirsiniz.  Tetik süresini cihazın üzerinden değiştirebilirsiniz.

Yüz tanıma sistemi fiyatları için 0212 320 74 80 i arıyarak firmanız için en uygun yüz tanıma sistemi fiyatı teklifini alabilirsiniz.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları