perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

GÜVENLİK BARİYERİ FİYATLARI

Güvenlik bariyeri, otoparkların girişlerini kontrol altına almak için kullanılmakta olup aynı zamanda otopark güvenliğini de sağlamak için tercih edilen sistemlerin bir parçasıdır. Güvenlik bariyeri yani bir diğer adıyla otopark bariyeri, geniş bir kullanım alanına sahiptir. Otopark bariyerlerinin Perkotek tarafından satışa sunulmuş olan iki farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar Dz ve Mn bariyerlerdir. Dz güvenlik bariyeri fiyatları, MN güvenlik bariyeri fiyatlarına göre daha uygundur. Yani bariyerlerin satışı için her bütçe ayrı ayrı düşünülmüştür. Uygun güvenlik bariyeri fiyatları garantisi ile satışa sunulmuş olan bu bariyerlerin tamamı aynı görevi görmektedir. Güvenlik bariyeri kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklardadır. Otopark giriş alanı ne kadar geniş olursa olsun ya da bu metrelerden herhangi birine uymuyorsa da bariyer kolları ihtiyacınıza uygun uzunluğa getirilebilmektedir. Tasarım olarak da farklı modelleri yer alan güvenlik bariyeri, uzaktan kumanda ile ya da buton ile kontrol edilebilmektedir. Güvenlik bariyerinin uzaktan da kontrol edilebilmesi harika bir avantajdır. Buton kontrolünde iki farklı yöntem kullanılabilir. Bunlardan ilki tek buton kontrolüdür. Tek buton kontrolünde bariyer kolunu açmak ve kapamak için tek bir buton bulunur ve butona her basışta bir sonraki komut işler. Yani kol açıkken butona basıldığında kol kapanır veya eğer kol açıksa da butona basıldığında kol kapanmaktadır. Çift buton kontrolünde ise butonu açmak ve kapamak için iki buton bulunmaktadır. Bir buton kolu açmaya ve diğer buton ise kolu kapamaya yaramaktadır.

Güvenlik bariyeri fiyatları uygunluğu ile bu bariyerler, geçişleri kolaylaştıran farklı pek çok teknik özelliği bulunur. Bunlardan en işe yararlardan birisi de zaman kontrol özelliğidir. Zaman kontrolü ile bariyer kolunu belirli bir zamana ayarlayarak o zaman diliminde kapanmasını sağlayabilirsiniz. Geçiş kontrolü sağlamak için güvenlik bariyeri ile geçiş tetiklemesi ve kuru kontak da verilebilmektedir. Tüm çevre birimlerine bariyerler kolayca bağlanabilirler. Plazalar, işletmeler, hava alanları, belediyeler, kamu kurum ve kuruluşları, siteler, askeri alanlar vb. pek çok yerde güvenle kullanılabilen güvenlik bariyeri, tek bir bilgisayar kontrolünde 256 adet bariyeri aynı anda kontrol edebilmenize imkân tanımaktadır. Üstelik güvenlik bariyerlerinin güvenlik sensörü bulunmaktadır. Bu sensör sayesinde bariyer kolunun aşağı ve yukarı hareket etmesi sırasında bariyer kolu altında herhangi bir cisim bulunması durumunda güvenlik sensörü kolun bu cisimlere çarpmasını engelleyebilmektedir. Acil mod alarm modu sayesinde de deprem, afet, yangın vb. tüm durumlarda acil mod özelliği devreye girerek güvenlik bariyeri serbest geçişe imkân tanıyacaktır.

Elektronik devresi güvenlik bariyerlerinde mikro işlemci kontrollü olarak tasarlanmıştır. Devrenin üzerinde tüm opsiyonel özellikler yer almakta ve her an da kullanıma hazır olmaktadır. Avax güvenlik bariyerlerinde ayrıca opsiyonel olarak da akü özelliği mevcuttur. Akü ve akü şarj ünitesi sayesinde elektrik kesilmeleri gibi durumlarda akü devreye girerek bariyerin çalışır olmasını devam ettirir.

Güvenlik bariyeri sistemlerinde kullanılan anten ve etiketler ile de kontrollü geçiş sağlanabilir. Ek olarak otopark takip yazılımı kullanarak hangi aracın hangi saatte giriş ve çıkış yaptığını program üzerinden kolayca takip edebilir ve yabancı araçların giriş ve çıkış yapmalarını da engelleyebilirsiniz. Bu sistemlerde kullanılan etiketler, kâğıt ya da plastik etiket olmaktadır. Kâğıt etiketler araçların camlarına yapıştırılırken plastik etiketler ise araçların plakalarında yer almaktadır. Antenler etiket tanımlı ise gördükleri anda bariyer kolu açılmaktadır. Etiket tanımlı değil ise bariyer kolu açılmayacaktır. Avaz güvenlik bariyeri ile siz de otoparklarınızı güven altına alın! Avav güvenlik bariyeri fiyatları için bizimle telefon numaramız üzerinden irtibata geçebilirsiniz. Daha fazla zaman kaybetmeden bizi arayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler