perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

MAĞAZA ÜRÜN KORUMA

Genellikle tekstil firmalarının mağazalarında kullanılan mağaza ürün koruma sistemleri, ürünlerin üzerine yapıştırılan ya da takılan iğneli etiketler sayesinde mağazaların kör noktalarında gözükmeyen ürünlerin çalınmasına engel olmak amaçlı kullanılan en verimli koruma cihazlarıdır. Bu cihaz mağaza girişlerine 1,5 veya 2 metre aralıklarla yerleştirilir. Ürünlerin üzerine yapıştırılan etiketler sadece belli aparatlar sayesinde çıkarılacağı için çalınma riskini minimize eder. Herhangi bir yazılıma bağlı olmadan çalışır. 24 v enerji bağlantısı yapıldıktan sonra arasından geçen etiketlere tepkime gösterip alarm sesi verir.

Mağaza ürün koruma sistemleri, kurulumu en kolay güvenlik cihazıdır. Sadece satın alındıktan sonra tarif edilerek herkesin montajını yapabileceği bir cihazdır.  2 den fazla panelle bağlantılı çalışır. Satın alma sonrası birden fazla alınan ürünlerde kasiyerlikte çalışan insanların gözünden kaçan ürünleri tespit etmesinde de kullanılır. Bu kısımda çalışan kişilerin ürünü gözünden kaçırırlarsa alarm bulunan ürün müşterinin dışarıya çıkmasından sonra alarm çalması sonucu bir terslik olduğunu görüp kontrol edilecek. Kesilen faturalarla ürünler karşılaştırılıp hangi ürünün çıkışı yapılmadığı bulunmuş olacak.

MAĞAZA ÜRÜN KORUMA ETİKETLERİ

Mağaza ürün koruma etiketleri, ürün üzerine yapıştırılan alarm çalmasına sebep olan etiketler takılan ürüne herhangi bir zarar vermemektedir. Yeni gelen ürünlerin girişlerinin takibi de bunun sayesinde yapılır. Mağazaya gelen ürünlerde herhangi bir etiket olmadığı için mağazadaki ürünlerden ayrılmış olacak. Mağazalar bu ürünleri depolarına kayıt işlemi yaptıktan sonra bu ürünlere etiketini yapıştırarak ürün kaydının mükerrerliğini ortadan kaldırmış olur. Depolarının düzenli olmasını sağlar. Her türlü ürüne göre kullanılabilecek cihaz etiketleri mevcuttur. Bu cihazın arasından geçerken insanlara verdiği herhangi bir radyasyon etkisi veren bir etkisi yoktur. Mağaza ürün koruma etiketlerimiz aşağıda listelenmiştir. 

MAĞAZA ÜRÜN KORUMA ETİKET ÖLDÜRÜCÜ VE SÖKÜCÜ

Mağaza ürün koruma sistemleri etiket öldürücü ve sökücü, mağazalarda kullanılan etiketleri sökmek amacıyla kullanılmaktadır. Kullanımı oldukça kolaydır. Etiketlerin sökülmesi esnasında ürüne kesinlikle bir zarar vermez.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları