perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Mağaza giriş kapılarına kurulan mağaza ürün koruma sistemi antenleri, mağazada satılan ürünlerin üzerine yapıştırılan ürün güvenlik etiketlerinin sökülmeden çıkarılması durumunda alarm verir. Ürün güvenlik yöntemlerinin en etkilisi olan mağaza ürün koruma sistemi, fiyat olarak da gayet uygun seviyelere gelmiştir.

Sensitive mağaza ürün koruma sistemi Türkiye distribütörü olan Perkotek, satış ve satış sonrası hizmetleri ile en çok tercih edilen firmalar arasındadır. Ürünlerin üzerine kağıttan edilmiş 4x4 ve 5x5 kağıt etiket yapıştırılabildiği gibi round etiket, sun etiket, golf etiket ve square sert etiketlerde lanyard telli çivi aracılığı ile takılabilir.

MAĞAZA ÜRÜN KORUMA SİSTEMLERİ;

-        Ürün güvenlik alarm antenleri
-        Ürün koruma alarm etiketleri
-        Mıknatıslı etiket sökücü ve deactivator (kağıt etiket öldürücü) den oluşmaktadır.

ÜRÜN KORUMA ALARM ANTENLERİ

Radyo frekansıyla çalışan mağaza ürün koruma sistemi antenleri parazitsiz ortamlarda 2 metreye kadar performanslı olarak çalışır. Pleksiden imal edilmiş koruma antenleri transparan olup gelende mağaza vitrininin kapanmamasını isteyen ve dekora önem veren firmalar tarafından talep edilmektedir. Alüminyum ve plastik alarm antenleri ise giriş çıkışın yoğun olduğu bebek arabası yahut market arabalarının çarpabileceği ortamlar için idealdir. İthal ve yerli ürün modellerini inceleyip fiyat teklifi için bizi arayabilirsiniz.

ÜRÜN GÜVENLİK ALARM ETİKETLERİ

Radyo frekans 8.2 MHz (RF) çalışan alarm etiketleri kağıt ve plastik olarak ikiye ayrılır. Kağıt etiketler ürünlerin üzerine yapıştırmak için kullanılır ve üzerlerinde sahte barkod vardır. Tek kullanımlık olan kağıt etiketleri pasif hale getirmek için anti manyetik alan oluşturan etiket öldürücü deactivator kullanılır. Plastik etiketler ise paketin içinden çıkan çivi yardımı ile ürünü delerek sabitlenir. Sabitlendikten sonra nasıl bir zorlamaya yapılırsa yapılsın bir daha açılamaz. Açmak için sadece mıknatıslı etiket sökücü kullanmak gerekir.

MIKNATISLI ÜRÜN ALARM SÖKÜCÜ VE ÖLDÜRÜCÜ

Mağaza ürün koruma sisteminde kağıt etiketleri etkisiz hale getirmek için öldürücü, sert plastik etiketleri çözmek içinde mıknatıs kullanılır.Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları