perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Manyetik kart okuyucu sistemler, geçiş kontrolü sağlamak ve personel takibi yapmak amacıyla kullanılan sistemlerdir. Kartlı sistemlere okutulan kartlar 13,56 mhz mifare kart olabileceği gibi 125 khz proximity kartta olabilmektedir. Kartların özelliği, kullanılan cihaza göre değişiklik gösterir. STRIKE manyetik kart okuyucu cihazlar, iç ve dış ortamlarda rahatlıkla kullanılabilir. Dış ortamlarda kullanılmak için üretilmiş olan manyetik kart okuyucu, su geçirmez özelliktedir. Manyetik kart okuyucu cihazlara kartı 5-10 santimetre mesafeden göstermeniz, tanımlı olan kartın okunması için yeterli olacaktır. Perkotek Teknoloji A.Ş. olarak Strike m manyetik kart okuyucu Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuzdan dolayı bu cihazların fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Satın almak için sadece 0850 811 80 00 numarasını tuşlamanız yeterli olacak!

STANDALONE MANYETİK KART OKUYUCU

Standalone manyetik kart okuyucu, bilgisayardan bağımsız bir şekilde çalışmalarını sürdüren cihazlardır. Bu cihazlara kart okutabildiğiniz gibi aynı zamanda şifre tanıtarak da geçiş sağlayabilirsiniz. Tetik verme özellikleri ile kapılara, bariyerlere ve hatta turnikelere tetik vererek geçiş yetkilendirmesi sağlayabilirsiniz. Standalone manyetik kart okuyucu, ofis odaları ve depo kapılarında göstergeç olarak kullanırken aynı zamanda apartman girişlerinde de rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Güvenle kullanabileceğiniz standalone manyetik kart okuyucu sistemlerimiz aşağıda listelenmiştir.

OFFLİNE MANYETİK KART OKUYUCU

Offline manyetik kart okuyucu cihazlar, Access kontrol programı ile uyumlu olarak çalışabilmektedir. Program ile kullandığınızda kart veya kapı bazında raporlamalar alabilirsiniz. Bu cihazlar, bilgisayarın açık kalmasına gerek duymadan çalışmalarını sürdürebilirler. Bilgisayar açık değilken okutulmuş olan kartları hafızasında tutarak bilgisayar açıldığında programa göndererek raporlanmasını sağlarlar. Kart tanımlamak veya kart silmek oldukça basit bir işlem olup zaman almayan bir eylemdir. Offline manyetik kart okuyucuların çalışmaları sırasında panele ihtiyacı yoktur. Çünkü zaten cihazların kendisi panel görevi görmektedir. Cihazların üzerinden tüm bilgiler Tcp -Ip bağlantısı ile bilgisayara iletilmektedir.

ONLİNE MANYETİK KART OKUYUCU

Online manyetik kart okuyucu sistemlerin çalışabilmesi için bilgisayarın sürekli olarak açık olması gereklidir. Okuyucu ile birlikte kullanılan program sayesinde geçiş zamanı, geçiş adedi ve geçiş yetkileri belirlenebilir. Ayrıca program önceden tanımlanmış olan kart id numarasının yetki kontrolünü sağlayarak geçişe izin verme yetkisine sahiptir. Kart id numarası eğer tanımlanmamışsa program, geçiş yetkisini vermeyecektir.

PANELLİ MANYETİK KART OKUYUCU

Panelli manyetik kart okuyucu sistemlere; 4,8 veya 16 adet kart okuyucunun aynı anda bağlanabildiği sistemlerdir. Bu sistemde kullanılan wiegand okuyucular, hafızalarında bilgi tutmaz ve okutulan kartın id numarasını bağlı oldukları panele iletirler. Panel ise gelen bu id numarasının tanımlı olup olmadığını kontrol eder ve eğer tanımlı ise geçiş yetkisini verir. Panele gönderilen id numarası eğer tanımlı değilse; kapı açılmayacaktır. Panelli manyetik kart okuyucularda panele 16, 8 veya 4 adet cihaz tanımlaması yapılabilmektedir. Bu sistemde kullanılmakta olan okuyucular, aptal terminal olarak adlandırılmaktadır. Aptal terminaller, hafızalarında hiçbir bilgiyi tutamazlar. Tüm bilgiler, panelde tutulmaktadır. Panelli manyetik kart okuyucu cihazlarda su geçirmeyen ve dış ortamlar için kullanılmakta olan modeller de mevcuttur.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları