perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Manyetik Kilit Fiyatları: Ekonomik Güvenlik Çözümleri!

Uygunmanyetik kilit fiyatlarına sahip bu kilitler; şifreli, kartlı, yüz tanımalı ya da parmak izli cihazlar ile birlikte kullanılarak geçişleri kontrol altına almak için kullanılmaktadır. Geçiş kontrol cihazları da uzaktan kumanda ya da buton ile kontrol edilebilmektedir. Bu kilitler ile kapılarınızı oturduğunuz yerden hiç zorlanmadan çok kolay ve hızlı bir şekilde açabilirsiniz. Elektronik ya da elektrikli kilit karşılığı kullanılacak olan yerlerde güvenle de kullanılmaktadırlar. Elektrikli kilitler, günümüzde pek çok farklı alanda tercih edilirler. Özellikle depo ve ofislerde oldukça sık olarak kullanılmakta olan bu kilitler, oturduğunuz yerden kapılarınızı açmanızı sağlamaktadır. Strike kapı kilitlerinin dil mekanizmaları da paslanmaz çelikten imal edilmiş olup uzun süreler boyunca sorunsuz olarak kullanım sunmaktadır. Bu kilitler enerji varken kapalı ve enerji varken kilitli olmak üzere iki farklı türde çalışma prensibine sahip olmaktadırlar.

Manyetik kilit fiyatları, Strike kilitlerin Türkiye distribütörü olduğumuz için firmamızda oldukça uygundur. Manyetik kilitler, cam kapıların sabit olan kısımlarına takılmaktadır. Cam kapının hareketli kısmına takılmış olan aparatlara da mıknatıslama mantığı ile yapışmaktadırlar. Bu kilitlerin tutuş güçleri 60 kilogram, 180 kilogram, 280 kilogram, 350 kilogram, 500 kilogram, 750 kilogram ve 1000 kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Manyetik kilit karşılıklarında kullanılan aparatlar; L aparatı, Z aparatı, LZ aparatı ve U aparatı olmak üzere farklıdırlar. Karşılıklarına yapıştıkları anda kapıyı kırmış dahi olsanız, açamazsınız.

Strike kapı kilitleri, günümüzde butonlar ve personel takip cihazları kullanılarak çok sık tercih edilmektedir. Kullanımı da oldukça basittir. Kilitleri günümüzde birçok farklı alanda güven içerisinde kullanabilirsiniz. Satın almak için yapmanız gereken tek şey 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak sadece bizi aramak! Zaman kaybetmeden hemen şimdi bizi arayın Manyetik kilit fiyatları hakkında detaylı bilgi için info@perkotek.com üzerinden de bize yazabilirsiniz. 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler