perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OTEL ODASI KART SİSTEMİ

Gustavo otel odası kart sistemi, otel odalarının güvenliği ve geçiş kontrolleri için kullanılmakta olan sistemlerdir. Gustavo otel odası kart sistemi ile otel odasına yapılacak olan kartlı girişler, 7/24 kontrol altındadır. Gustavo otel odası kart sisteminin kullanım alanları oldukça geniş olup tatil köyleri, beş yıldızlı oteller, butik oteller, rezidanslar ve tatil köylerinde kullanılabilmektedirler. Gustavo otel odası kart sistemi ile kullanılacak olan kartlar da mifare ya da temic kartlar olabilmektedir. Bu kartların üzerine baskılar yapılarak kullanılabilir. Kartların üzerinde yer alan bu baskılarda otel adı, otel logosu veya otel oda kapı numarası gibi bilgiler yer alabilmektedir. Otel odalarına Gustavo otel odası kart sistemi kartları ile giriş ve çıkış yapabilmek için öncelikle bu kartların kodlanması gerekmektedir. Kartların kodlanma işlemi, resepsiyon görevlileri tarafından gerçekleştirilmektedir. O kart ile otel odasına giriş yapabilmek için, müşterilerin konaklama süreleri karta işlenir. Diyelim ki Zeynep Hanım haziran ayının ilk haftası otelde konaklayacak. Otelde konaklama süresi karta kodlanır. O süre bittiğinde de o kart ile otel odasına giriş ve çıkış yapılamaz. Bu sayede konaklama süresi biten kişilerin giriş ve çıkışları da engellenmiş olacaktır. Üstelik bu kartların kontör yüklenerek, otel içerisindeki aktivitelerde para yerine kullanılması da mümkündür. Böylece otel odasından çıkarken müşterilerin yanlarına para ya da cüzdan almasına gerek yoktur.

Gustavo otel odası kart sistemi ile birlikte energy saver da kullanılabilir. Energy saver sayesinde müşterilerin kodlanmış olan kartları takmaları ile birlikte oda içerisindeki elektrik, alarm, havalandırma ve su tesisatı aktif edilecektir. Energy saver sayesinde müşterilerin ışıkları açık bırakması, suyu açık unutması gibi durumlarda, kartlarını odadan çıkış yaparken almaları durumunda, tüm enerji harcayan cihazlar kapanacaktır. Böylece çok ciddi bir enerji tasarrufu elde edilecektir. Energy saver kullanılan tüm otellerde ay sonları, faturalarda ciddi oranda düşüş görülmüştür. Bu sayede sadece bütçeden kart edilmiyor, aynı zamanda doğaya da katkı sağlanıyor.

Gustavo otel odası kart sistemi, çalışmasına pil ile devam etmektedir. Orijinal pilleri ile yirmi beş bin defaya kadar geçiş yapılabilmektedir. Üstelik pillerin bitmesine yakın olarak son 100 geçişte alarm vermektedir. Böylece pillerin bitmesine fırsat verilmeden kolayca değiştirilebilir. Piller bitse bile mekanik anahtar ile de Gustavo otel odası kart sistemi cihazlarından geçiş yapılabilmektedir. Yani 7/24 olarak kusursuz geçiş olanağı mevcuttur.

Gustavo otel odası kart sisteminde otel odasında kasa da kullanılabilir. Otel kasası, müşterilerin değerli eşyalarını bırakmaları için tasarlanmıştır. Bu sayede müşterilerin odadan çıkarken para, ziynet eşyası gibi şeylerini kasa içerisine bırakarak güvende hissetmesi sağlanır. Gustavo otel odası kart sistemi fiyatları çok uygun olup otel kapı kontrolü için harika bir seçenektir. Kaliteli ve sağlam Gustavo otel odası kart sistemi cihazları ile siz de geçişleri kontrol altına almak için daha fazla zaman kaybetmeden bizi arayınız!

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları