perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
OTOMATİK BARİYER SİSTEMLERİ FİYAT

Otomatik bariyer sistemleri, otoparklarda geçişlerin kontrol altına alınabilmesi için ve aynı zamanda otoparkların daha güvenli bir hal alması için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerde kullanılmakta olan bariyerlerin iki farklı modeli olmaktadır. Bu modeller, MN otomatik kapı bariyeri ve DZ otomatik kapı bariyeridir. Bu DZ otomatik bariyer sistemleri fiyat, MN  otomatik bariyer sistemleri fiyatına göre çok daha uygundur. Bunun sebebi tüm bütçelerin düşünülmüş olmasıdır. Bu sayede düşük bütçeye sahip olanlar bile bu bariyerleri kullanabileceklerdir. Otomatik bariyer sistemleri fiyatında farklılığa neden olan bir diğer faktör de bu bariyerlerin kol uzunluklarıdır. Kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Bu kol uzunlukları otopark giriş alanlarının uzunluklarına göre bu alanları kapatabilmek için bu şekildedir.  otomatik bariyer sistemleri fiyat, bariyerin gövde özelliğine göre de değişiklik göstermektedir. Paslanmaz çelik gövdeli olan ve elektrostatik boyalı gövdeye sahip olan otomatik bariyer kapı sistemleri, farklı fiyatlar ile karşımıza çıkar. Paslanmaz çelik gövdeli bariyerleri dış ortamlarda, elektrostatik boyalı bariyerleri ise iç ortamlarda güvenle kullanabilirsiniz. Yani geçiş yapılacak her alan için farklı bir çözüm bulunmaktadır.

Otomatik bariyer kapı sistemlerinde kullanılan bariyerler, zaman kontrol özelliğine sahiptirler. Zaman kontrol özelliği sayesinde bariyerin kolu belirli bir zamana ayarlanarak o zaman diliminde kapanması sağlanabilir. Ayrıca bu bariyerler, sensör kontrol özelliğine sahiptir. Sensör kontrol özelliği sayesinde bariyer kolu altında herhangi bir araç durması durumunda bariyer kolu dışarıdan kapanması için tetiklense bile kapanmayacaktır. Böylece tehlikeli bir kazaya da sebebiyet verilmez. Ola ki emniyet fotoselleri ve loop dedektör çalışmadı. Bu durumda da bariyerin akıllı kolları, kol altında araç varken kapanmayı engeller ve durur. Bariyerin kol altındaki bir aracı ya da herhangi bir nesneyi fark ederek durma süresi sadece 0.7 saniyedir. Otomatik bariyer kapı sistemlerinin en büyük özelliklerinden bir tanesi de opsiyonel olarak akü ile kontrol edilebilir olmasıdır. Akü kontrolü sayesinde elektrik kesilmesi gibi durumlarda akü devreye girerek kontrole devam edilebilecektir. Akünün var olup olmamasına göre otomatik bariyer sistemleri fiyat değişiklik gösterebilmektedir.

Otomatik bariyer kapı sistemlerini hgs (hızlı geçiş sistemi) ve ogs (otomatik geçiş sistemi) olarak kullanabilmek mümkündür. Bunun için otomatik bariyer ile birlikte otopark anteni, otopark paneli, otopark etiketleri ve otopark takip programının bir arada kullanılması gerekmektedir. Öncelikle antenlerin ve bariyerin otoparkın giriş ve çıkış alanlarına monte edilmesi gerekir. Daha sonra da etiketlerin tanımlaması gerekecektir. Etiketlerin plastik ve kâğıt olmak üzere iki farklı modeli vardır. Kâğıt etiketler, araçların camlarında kullanılmaktadır. Plastik etiketler ise araçların plakalarında kullanılır. Araç bariyerin önüne geldiğinde antenler tarafından etiketler okunarak bu bilgi otopark paneline gönderilmektedir. Otopark panelinden sonra bu bilgi doğrudan otopark takip yazılımına iletilmektedir. Sistem bu şekilde kullanıma hazır olacaktır.otomatik bariyer sistemleri fiyat hakkında daha detaylı bilgi almak ya da bu sistemleri nasıl kullanacağınıza dair daha geniş bilgiye sahip olmak isterseniz web sitemizin iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz.  

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler