perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Otomatik Kapı: Modern ve Güvenli Erişim Çözümü!

Apartman girişleri, iş yeri bahçeleri girişleri ağırlıklı olarak kullanılsa da otomatik kapı sistemi kullanılmayan otoparklarında giriş ve çıkışlarında kapılar bulunmaktadır. Bu basit kapılar uygulanacak bazı sistemler vasıtasıyla otomatik kapı sistemine dönüştürülebilir. Kapıya monte edilecek ve stoklarımızda bulunan AVAX marka yana kayar kapı motoru ile manuel olarak çalışan bir kapı otomatik olarak çalışacak bir kapıya dönüştürülür. Bu motor 1,5 ton ağırlığına kadar olan ve uzunluğu en fazla 4 m ye kadar olan bütün kayar kapılara uygulanabilir. AVAX yana kayar kapı motoru -20oC ve +55oC sıcaklıkları arasında çalışabildiğinden Türkiye sınırları içerisinde çalışamayacağı bir ortan yok denebilir. Bu yapılan uygulama ile kapı, otomatik kapıya dönüştürülür; ancak sistem bu haliyle yarı otomatik olarak çalışacaktır. Çünkü bu yapılan işlem ile bir kapı görevlisi bulunmaktadır ve kapıya giriş ya da çıkış için gelecek olan araca izin verecek olan kapı görevlisidir. Bu sisteme uygulanacak bir PERKOTEK otopark kapı sistemi ile geçiş kontrolü tam otomatik hale getirilebilir. Böylece kapı görevlisine abone olmayan araçlar yani sadece yabancı araçlar için ihtiyaç duyulacaktır. Otopark girişi kapı noktasını tam otomatik hale girmek için kullanılan en yaygın sistem ise HGS-OGS sistemidir.

Bu sistem aynı otoyollarda kullanılan ve gişe görevlilerinin artık kullanılmamasıyla örneklendirilebilir. PERKOTEK HGS-OGS sistemi tam da bu işe yarar ve ayrıca tüm ürünlerimizde olduğu gibi Türkiye distribütörü olduğumuz bu ürünler fiyat olarak gayet uygundur. Bu ürünlerin kurulumları oldukça basit olduğundan destek departmanımızdan yardım alarak kendi teknik personelinizce de kurulabileceği gibi, isterseniz uzman ekibimiz vasıtasıyla da kurulum yapılabilir. Kurulumlar yapıldıktan sonra işler daha da kolaylaşıyor. Sadece HGS-OGS sistemin paneline kâğıt etiket ve plastik etiketlerin tanımlanması kalıyor. Bu etiketler HGS panele tanımlandıktan sonra geriye son bir adım olarak tanımlı etiketlerin araç sahiplerine dağıtılması kalıyor. HGS antenlerin okuma mesafeleri 0 m ile 50 m arasından ayarlanabildiğinden araçlar kapıya geldiğinde mi yoksa kapıya yaklaşırken mi kapıyı açmaları gerektiği sisteme programlanabiliyor. Bütün adımlar tamamlandıktan sonra otomatik kapı sistemi tam anlamıyla devreye alınmış olunuyor. Sistem bu şekilde offline şekilde çalışabileceği gibi bilgisayar yardımı ve PERKOTEK otopark yazılımı ile çevrimiçi moda alınıp araçlara ait etiket bazlı kısıtlama ve yetkilendirmeler de yapılabiliyor.

HGS - OGS otopark sistemi ile tam otomatik kapı sistemine dönüştürmenin dışında kartlı geçiş sistemi de uygulanarak tam otomatik kapı sistemine dönüştürülebilir. Tek yapılması gereken kapı giriş çıkış noktalarına Strike markalı kart okuyucu cihazlarımızdan yerleştirmektir. Buna ek olarak kart okuma özelliği bulunan Magic Pass markalı parmak okuma cihazlarımız ya da kart okuma özelliği bulunan Magic Face yüz okuma cihazlarımızda kullanılabilir. Tüm bu cihazlarla sistem kartlı otomatik kapı sistemine çevrilebilir. Kullanıcı isteğine bağlı olarak Magic Pass ve Magic Face markalı ürünlerimizde bulunan parmak izi geçiş sistemi ve yüz tanıma geçiş sistemi de kapı sistemine entegre edilebilir. Bunlar çok fazla kullanılmasa da müşteri memnuniyeti için uygulanabilecek sistemlerdir. Amaç kullanıcıyı belirli sistemlerle sınırlamamaktır. Tüm bunlara ek olarak ayrıca kullanıcılara dağıtılacak kumandalar ile de otomatik kapı sistemi uygulanabilir. Sisteme tanımlı olan kullanıcılarda bulunan kumandalar ile araçlar giriş çıkışlarını sağlayabilir. Sisteme tanımlı olmayan kumandalar ya da kumandası hiç bulunmayan araçlar geçiş sağlayamayacağından otomatik kapı sistemi bu şekilde de sağlanmış olacaktır.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler