perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OTOPARK BARİYER SİSTEMİ

Oteller, kongre merkezleri, alışveriş merkezleri, okul, hastane ve bunun gibi saymakla bitmeyecek birçok alanda yaşanan en büyük sıkıntı kuşkusuz ki, gelen konuk, misafir ya da müşterilerin araçlarını güvenle ve düzenli bir şekilde park etmelerini sağlayacak bir otopark bariyer sistemi ihtiyacıdır. Otopark deyince akla gelen tek şey, duvarlarla çevrili ve kat kat beton yığınları olmamalıdır. Burada önemli olan otoparkın büyüklüğü değil, araçların giriş çıkışlarını düzenli yapabileceğiniz bir sistemde olmasıdır. Eskiden kullanılan demir boru ve ucuna takılan bir ağırlık sayesinde, kapı girişinde duran bir kişinin kolu eliyle kaldırıp indirmesinden bu yana çok fazla gelişen otopark bariyer sistemi, şu an hemen hemen her alanda kullanılmaktadır. Kullanımı bir lüks olmaktan çıkarak, ihtiyaç haline gelmiştir. İhtiyaca ve kullanılacak alana göre, özel olarak dizayn edilebilen ve sipariş verilebilen kol uzunluğu sayesinde, dilediğiniz her alanda kullanımınıza olanak sağlar.

Otopark bariyer sistemi üzerinde kullanılan fotoseller sayesinde, araç giriş ve çıkışlarını takip ederken, bariyer kolunun herhangi bir kazaya sebebiyet vermesini engelleyebiliyoruz. Araç bariyere yaklaştığında, fotoseller aracı algılayarak açılır ve araç bariyerin altından tamamen geçiş yapana kadar, kol havada hazır konumda bekler, araç uzaklaştığında tekrar inerek, kapalı konuma gelecektir. Bariyer günümüzde, köprüler, otoyollar ve araç giriş çıkışlarının olduğu her alanda yaygın olarak kullanılmaktadır. Otopark bariyer sistemlerinin en büyük avantajı, hızlı ve seri olmasıyla birlikte, ardı ardına geçecek araçlarınız için sıkıntı yaratmayacak olmasıdır. Duruma ve yerine göre, standart kollu bariyerler yerine, yerin belirli bir seviye altına montajı yapılan mantar bariyerler sayesinde, yer ve alandan tasarruf yapabilirsiniz. Yine fotosel sistemi bulunan mantar bariyerler, kapalı konumdayken montajı yapılan boşluklardan yukarıya doğru yükselerek geçişi engeller, araç geçişi olacağı zaman aşağıya doğru inerek yüzeyle aynı seviyede olur. Araç geçişini tamamladıktan sonra, tekrar aksi yükseltisine çıkar.

Otopark bariyer sisteminde kullanılan bariyerlerin kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Giriş yapılacak olan alanın uzunluğu ne olursa olsun, giriş alanını kapatacak şekilde üretilen otopark bariyer sistemi, pdks cihazlar ile de tetiklenebilir. Firmamız Avax otopark bariyer sistemi Türkiye dağıtıcısı konumunda olmasından ötürü Avax bariyerlerin fiyatları da oldukça uygun tutulmuştur. Satın almak için tek yapmanız gereken sadece bizi aramak.

Paslanmaz çelik yapısı ve çarpmalara karşı dayanaklı aksanı sayesinde Perkotek A.Ş. otopark bariyer sistemleri, araç giriş çıkış kontrolü yapmak istediğiniz ve araç giriş çıkışlarını düzenlemek istediğiniz otoparklarınızda size çok büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Biletli bariyerler sayesinde, ücretli otoparklarınızda bariyer kullanarak, giriş ve çıkış saatlerine göre araçları ücretlendirebilirsiniz. Gerekirse misafir kartları vererek, araçların giriş çıkışlarını düzenleyebilir ya da ücretlendirebilirsiniz. Ayrıca otopark bariyer sisteminde buton kullanarak, bariyer kolunu manuel olarak kaldırıp indirebilirsiniz. Sonuç olarak; özellikle otopark araç geçiş maksatlı kullanılan otopark bariyer sistemi sayesinde, araç sirkülasyonunu düzenleyebilir ve buton, fotosel gibi yardımcı aparatlarla geçişlerin hızlı ve akıcı şekilde olmasını sağlayarak, biletli geçişler yaparak ücretlendirebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler