perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Otopark Sistemleri Fiyatları: Uygun ve Güvenli Çözümler!

Trafiğe kapalı cadde ve sokaklar gibi otoparklarda da araçların geçişleri belirli bir kontrol altında olabilmeleri için otopark sistemleri kullanılır. Otopark sistemleri fiyatları açsından geçmişte çok tercih edilmese de günümüzde artık bir ihtiyaç haline gelmesi ile ve teknolojilerinde gelişmesiyle maliyetleri bakımından geçmişe göre daha uygundurlar. Geçmişte kullanılmamalarının sebepleri trafiğe kapalı bölgelerde araç geçiş noktasına çekilen bir zincir ile sorunun çözülecek olmasıydı ya da otoparklarda araç geçiş noktasında bulunan demir bir kapı ile bu sorunun çözülmesiydi. Ancak günümüzde görünüş ve sistemsel olmanın yanında insan yükünü de hafifletmek amacıyla otomatik olarak çalışabilen bariyer sistemleri tercih edilmektedir. Kullanım alanları olarak genellikle trafiğe kapalı bölgelerde mantar bariyer sistemleri, otopark amacı ile kullanılan bölgelerde ise kollu bariyer sistemleri uygulanmaktadır.

Otopark sistemleri fiyatları açısından bakıldığında bu noktalarda kollu bariyer sistemlerinin kullanılması daha uygundur. Maliyetleri bakımında hem daha ucuz oldukları için hem de kurulumlarının kolaylığı ile tercih edilirler. Set içerisinde bulunan ve ekstra bir ücrete tabi olamayan kolay kurulum montaj aparatları ile kolaylıkla montajları yapılabilmektedir. Bu durumda tek ihtiyaç duyulan montaj yapılacağı yerin düz bir zemine sahip olması ve bariyer sistemin bulunacağı noktaya 220 v şehir elektriğinin sağlanmış olması gerekmektedir. Kurulum sonrasında bariyere verilen enerji ile bariyer sistemi aktif olarak çalışmaya hazırdır. Kurulumları destek ekibimizden telefon ile yardım alınarak kullanıcılar tarafından da rahatlıkla yapılabileceği gibi istenildiği takdirde destek ekibimizden randevu alınarak da firmamızın uzman teknik ekibi tarafından da sağlanabilmektedir. 

Otopark sistemleri sadece bariyer sisteminin kurulmasıyla sağlanmamaktadır. Sadece uygun otopark sistemleri fiyatlarına sahip olan bariyerler ile tam anlamıyla otomatik şekilde çalışan bir otopark sistemi elde edilmemiş olabilir. Olabilir; çünkü sadece bariyer ile kısıtlı işlemler yapılabilir. Ya tek bir merkezli olarak çalışması sağalabilir ya da kullanıcılara dağıtılacak kumandalar ile bu sistem sağlanabilir. Ancak kumanda sistemi ile kullanıcı sayılarının artmasında maliyet yükselecektir. Bunun yerine uzaktan kumandalar yerine maliyetleri daha düşük olan etiket ya da kartlar ile çalışan otopark sistemleri fiyatları bakımından daha uygun olacaktır.

HGS-OGS geçiş sistemleri ile kullanıcılara sistem tarafından tanımlanan etiketler dağıtılarak araçların bariyer sisteminden otomatik olarak geçmesi sağlanabilir. Araçlar bariyer geçiş noktasına geldiklerinde bu etiketler sistem tarafından algılanarak bariyer sistemine açma komutu göndereceklerdir, böylelikle araçlar otopark geçiş noktasında beklemeden hızlı bir şekilde geçişlerini tamamlayacaklardır. HGS antenlerin okuma mesafeleri 0 m ile 50 m arasında ayarlanabildiklerinden HGS sistemin kurulacağı araç geçiş alanlarının dar ya da geniş bir bölgede olması bir sorun teşkil etmeyecektir. Hatta antenlerin okuma mesafeleri yüksek tutularak araçlar henüz daha bariyerin bulunduğu noktaya gelmeden HGS sistemin bariyerlere açılma komutu göndermesi sağlanabilir, böylelikle araçlar bariyer noktasında beklemezler. Bunun yanı sıra kartlı sistem olarak Strike ya da Magic Pass markalı ürünlerimizin bariyer geçiş noktasına kurulmaları ile bariyer sistemine entegre edilebilirler. Araçlar geçiş noktalarına geldiklerinde bu cihazlara kartlarını okutarak hızlı bir şekilde geçiş yapmalarını sağlarlar. Ayrıca Magic Pass cihazında bulunan parmak izi okuma özelliği ile kullanıcıların sisteme kart yerine parmak izleri de tanımlanabilir. Bu şekilde kullanıcılar parmak izlerini okutarak geçişlerini yapabilirler.

Donanımsal ya da yazılımsal olarak meydana gelebilecek sorunlarda deneyimli destek ekibimiz ile telefon bağlantısı kurularak gerekli destekler alınarak kullanıcıların müdahaleleri ile hızlı bir şekilde sorunların giderilmesi sağlanmaktadır. Eğer bu şekilde bir sonuca varılamazsa, destek ekibimizden randevu alınarak teknik ekibimizce de sorunların giderilmesi sağlanabilir. Otopark sistemleri fiyatları teklifi almak için bizi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak arayabileceğiniz gibi Perkotek Plaza'ya gelerek de bariyerleri yerinde inceleme fırsatı yakalayabilirsiniz. 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler