perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZİ GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Gelişen ve sürekli olarak ilerleyen teknoloji, biyometrik sistemlerin de gelişmesini sağlamaktadırlar. Yüz tanıma, kartlı geçiş ve parmak izi güvenlik sistemleri cihazları, biyometrik sistemler içerisinde en çok tercih edilen cihazlardır. Parmak izi güvenlik sistemleri, parmak izi teknolojisi ile çalışmasını sürdürmektedir. Parmak izleri her insanda farklı yapıda olduğu için bu sistemler oldukça güvenlidir. Hiç kimse bir başkası yerine parmak izi kaydı ile geçiş yapamayacağı için bu sistemler daha çok personel takibi yapmak için kullanılmaktadır. Parmak izi cihazlarının kayıt kapasiteleri, cihaza göre farklılık gösteriyor olsa da bin ile on bin kişi kaydı arasında değiştiği için personel sayınızın ne olduğu hiç önemli değildir. Ayrıca parmak izi güvenlik sistemleri ile tüm takip yazılımlarını uyumlu olarak kullanabilirsiniz. Perkotek Magic Pass parmak izi güvenlik sistemleri Türkiye dağıtıcısı konumundadır. Biz size kalite ve uygun fiyat garantisi veriyoruz. Bizden fiyat teklifi almadan parmak izi sistemi almamanızı ısrarla tavsiye ederiz!

Peki parmak izi güvenlik sistemleri cihazları nasıl çalışır? Şöyle ki; parmak izi cihazları giriş ve çıkış yapılacak olan alanlara konumlandırılırlar. Bu cihazları duvarlara monte edebileceğiniz gibi isterseniz giriş ve çıkış alanlarında yer alan turnike sistemleri ile birlikte de kullanabilirsiniz. Cihaza öncelikle parmak izi tanımlaması yapılmaktadır. Parmak izi tanımlanırken tıpkı T.C. kimlik numarası gibi kişiye özel bir ID numarası oluşturulmaktadır. Bu ID numarası, kullanılacak olan takip yazılımına kaydedilmektedir. Kişi parmak izini okuttuğunda ID numarasının tanımlı olduğunu gören parmak izi cihazı, geçiş yetkisi verir. Eğer parmak izi tanımlı değil ise geçiş için izin verilmeyecektir. Üstelik farklı modellerdeki parmak izi cihazları ile aynı zamanda kartlı ya da şifreli geçiş de yapabilirsiniz. Bu cihazların menü dilleri de genel olarak Türkçe’dir ve parmak izi okutulduğunda sesli olarak teşekkür ederler.

Parmak izi güvenlik sistemleri, firmamız tarafından yazılmış olan tüm takip yazılımları ile birlikte ahenk içinde çalışabilmektedir. Tuvalet takip yazılımı, minibüs takip yazılımı, yemekhane takip yazılımı, öğrenci takip yazılımı ve üye takip yazılımı ile birlikte uyumlu olarak kullanabileceğiniz parmak izi cihazları; genellikle personel takip yazılımı ile birlikte kullanılmaktadır. Personel takip yazılımı sayesinde personellerinizin giriş ve çıkış saatlerini raporlamalar ile görebilir ve giriş-çıkış saatlerine göre ay sonları maaş hesaplamalarını otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Parmak izi güvenlik sistemleri ile bariyerlere, turnikelere ve kapılara tetik verebilirsiniz. Kapılara tetik vermek için parmak izli kapı kolunu tercih edebileceğiniz gibi parmak izi cihazlarını da kullanabilirsiniz. Peki, nasıl? Öncelikle parmak izi cihazı giriş alanlarına ya da bu alanlarda yer alan turnike sistemleri üzerinde konumlandırılırlar. Kapılara takılan kapı kilitleri ile parmak izi tanımlı kişi parmak okutma yaptığında kapıya tetik verilir. Üstelik dilerseniz bu kapı kilitlerini butonlar ile de kontrol edebilirsiniz. Yerinizden kalkmadan kapılarınızı açtırmak sizi de oldukça sevindirecek!

Kalitenin her zaman daha pahalı olduğu düşünülmektedir. Oysaki bir ürünün pahalı oluşu onun kaliteli olduğunu göstermez. Perkotek tam da bu ön yargılarınızı yıkmak için Magic Pass parmak izi güvenlik sistemleri ile karşınıza çıkıyor! Magic Pass parmak izi güvenlik sistemleri Türkiye dağıtıcısı olan firmamız, ucuz fiyat ile kaliteli parmak izi satışı gerçekleştirmektedir. Parmak izi güvenlik sistemleri fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak arayabilirsiniz! 

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları