perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZİ OKUYUCU SİSTEMİ

Parmak izi okuyucu sistemi günümüzde çok hızlı bir şekilde gelişmiş hastane, avm, plaza gibi tüm alanlarda kullanılmaktadır. Parmak izi okuyucu sistemi tüm sektörle çalışabilecek şekilde basit bir alt yapıya sahiptir. Bu alt yapının sebebi doğrulama modu ve tetik kontrolüdür. Parmak izi okuyucu hafızasında tanımlı olan tüm kişilere tetik verebilme özelliğine sahiptir. Parmak izi okuyucu sistemi kartlı sistemlerden sonra güvenlik daha yüksek olduğundan tercih edilme sebeplerinin başında gelir. Parmak izi okuyucu sistemi üzerine bir personelin 10 parmağınızı da kaydetmek mümkündür. Kayıt kapasiteleri cihaz özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Bulut sistemlere uyumlu algoritması sayesinde dilediğinizde kendi sunucunuza okutulan değerlerini almanız mümkündür. İdeal çözümler olan parmak izi okuyucu sistemi firmaların en çok tercih etmiş olduğu sistemlerdir. Parmak izi okuyucu sistemi Ethernet bağlantısıyla çalışmaktadır. Ethernet bağlantısıyla hızlı ve güvenilir paket alışverişi yapmaktadır. Kendi yazılımlarınıza sdk paylaşımı ile entegre etmeniz mümkündür. Windows dll grubuna dâhil olduğundan sadece Windows işletim sistemlerinde çalışabilmektedir. Parmak izi okuyucu aynı zamanda özelliklerine göre kart, şifre modülü ile kullanılabilmektedir.

PARMAK İZİ OKUYUCU PROGRAMI

Parmak izi okuyucu programı sayesinde ister Access kontrol isterseniz pdks takibi yapabilirsiniz. Pdks programı sayesinde personelin giriş ve çıkış saatini dilediğiniz zaman alabilir ve raporlama yapabilirsiniz. Personelin toplam çalışma saatini, erken çıkma sürelerini, geç gelme sürelerini, fazla mesailerini takip etmeniz mümkündür. Parmak izi okuyucu programı ile kapı kontrollerinizi yapabilir istediğiniz zaman kapılarınızı açtırabilirsiniz. Personellerin geçiş kontrollerinde ideal çözümlerdir. Biyometrik çözümler kopyalanamaz ve taşınamaz. Biyometrik çözümler kişiye özeldir. Parmak izi okuyucu sistemlerinin tercih edilmesinden en büyük güvence sebebidir.

PARMAK İZİ OKUYUCU FİYATLARI

Parmak izi okuyucu fiyatları cihazın teknik özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Bu teknik özellikler kayıt kapasitesi, kullanıcı kapasitesi, bağlantı kapasitesi, tetik kontrolü, ekranın tft ya da dokunmatik olması gibi başlı özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Parmak izi okuyucu fiyatları yazılımla birlikte kampanyalı olarak satılmaktadır. Detaylı fiyatları temsilcinizden alabilirsiniz. Parmak izi okuyucu fiyatları temsilcimizin size yönelteceği soruları ile daha netleşmektedir.

PARMAK İZİ OKUYUCU İSTANBUL

Parmak izi okuyucu İstanbul tek distrübütörü olarak Magıc Pass öncü markamızdır. Uygun fiyat garantisi ve profesyonel Magıc Pass ürünleri ile personelinizin takibini kolaylıkla yapabilirsiniz. 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler