perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZİ PERSONEL TAKİP SİSTEMİ

Parmak izi personel takip sistemi cihazları, parmak izi teknolojisi ile çalışmasını sürdürmektedir. Bu cihazların kullanımları kadar çalışma mantığı da çok basittir. Parmak izi okuyucular, parmak izi teknolojisi ile çalışmasını sürdürmektedir. Parmak izi teknolojisi, parmağın uç kısmında yer alan izdir. Bu iz, her insanda farklı bir algoritmaya sahiptir. Yani hiçbir insanın parmak izi, bir başka insanın parmak izi ile aynı değildir. Bu da parmak izi cihazlarının personel takibi için çok sık kullanılmasını sağlamaktadır. Bunun yanı sıra her insanın, her parmağındaki iz bile farklılık göstermektedir. Bu da bu cihazların personel takibi için ne kadar iyi bir seçenek olduğunu göstermektedir.

Parmak izi personel takip sisteminde kullanılacak olan parmak izi cihazlarının kayıt kapasiteleri, cihazdan cihaza göre farklılık göstermektedir. Bu farklılık, personel sayınız ne olursa olsun, karşılayabilmenizi sağlamaktadır. Bunun yanın sıra cihazlardaki geçiş yöntemleri de her cihazda farklıdır. Nasıl mı? Şöyle ki; parmak izi cihazlarında aynı zamanda kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapılabilmesi imkânı bulunur. Yani parmak izi personel kapasitesi bir cihazda dolduğunda, diğer geçiş yöntemleri tercih edilebilmektedir. Bu da sürekli artan personel sayınızı karşılayabileceğinizi göstermektedir. Üstelik birden fazla parmak izi cihazını da bir arada kullanabilmek mümkündür. Şöyle ki; eğer işletmenizde 5 giriş alanı varsa, tüm bu alanlar için 5 farklı parmak izi personel takip sistemi cihazı tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra ayrıca tüm bu cihazları da sadece tek bir program üzerinden de kontrol edebilmeniz mümkündür.

Parmak izi personel takip sistemi; belediyeler, alışveriş merkezleri, işletmeler, plazalar, holdingler, kamu kurum ve kuruluşları gibi pek çok farklı kullanım alanına sahiptir. Tüm bu alanlarda personel takibi için kullanacağınız parmak izi personel takip sistemi ile turnike, kapı ve bariyerlere de tetik verebilmeniz mümkündür. Turnikeli parmak izi cihazı için öncelikle turnikenin personellerin giriş ve çıkış yapacakları alanlara konumlandırılması gerekmektedir. Daha sonra parmak izi personel takip sistemi cihazının da turnike üzerine monte edilmesi gerekir. Bundan sonra da personellerin parmak izi tanımlamasının yapılması gerekmektedir. Bu işlemlerden sonra da personel, parmak izini okutarak turnikeden kolay ve hızlı bir şekilde geçiş yapabilecektir.

Parmak izi personel takip sistemi ile kapılara tetik vermek için kapı kilitlerinin bir arada kullanılabilmesi gerekmektedir. Bu kilitlerin kullanılmasının en büyük avantajlarından birisi, parmak izi tanımlı olmayan hiç kimsenin kapıyı açamayacak olmasıdır. Elektromanyetik, elektronik vb. tüm kilitlerin hepsine parmak izi cihazı ile tetik verilebilmektedir. Eğer parmak izi cihazı ile kilitleri bir arada kullanmak istemezseniz de parmak izli kapı kolunu tercih edebilirsiniz. Parmak izli kapı kolunda kilit ve parmak izi bir arada olmaktadır. Standart piller ile çalışmasını devam ettiren parmak izi personel takip sistemi kapı kolu, elektrik kesintilerinden de etkilenmezler. Bu kollar genellikle yüksek güvenlikli olması gereken depolarda, ofis kapılarında vb. yerlerde kullanılmaktadır. Standart bir kapı kolu gibi oldukları için kullanmak da çok basittir.

Perkotek Teknoloji olarak Magic Pass parmak izi personel takip sistemi Türkiye dağıtıcılığını yapmaktayız. Bu yüzden de bu cihazların fiyatları bizde çok uygundur. Kaliteli parmak izi cihazı ile hızlı ve kontrollü geçişler yaparak siz de güvenliği ve geçiş kontrolünü bir arada bulabilirsiniz. Satın almak için daha fazla zaman harcamadan bize ulaşın!

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları