perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OTOMATİK BARİYER FİYATLARI

Geçmişte daha çok otoyollarda bulunan gişe noktalarında kullanılan, otomatik bariyer fiyatları yüksek olması sebebi ile günlük yaşantımızda pek çok olması gereken noktada kullanılmamaktaydı. Ancak teknolojinin de ilerlemesiyle otomatik bariyer fiyatları eskisi gibi maliyetleri yüksek ürünler olmaktan çıkmıştır. Hatta günümüzde otoyollarda artık bu bariyer sistemleri kullanılmamaktadır. Otoyol kullanımlarında trafik yoğunluğunu olumsuz etkilediklerinden artık HGS-OGS geçiş sistemlerine geçilmiştir. Otomatik bariyerler günümüzde ücretli otoparklarda ya da site ve şirket bahçeleri gibi noktaların giriş çıkışlarında sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Bu gibi noktalarda halen kullanılmalarının sebebi trafik yoğunluğunun ikinci planda kalmasıdır. Bu noktalarda asıl kullanım amacı araç geçişlerini kati olarak durdurmaktır. Belirli bir onay doğrultusunda geçişlerine izin verilmesidir.

Avax markalı otomatik bariyer fiyatları Türkiye distribütörü olduğumuzdan Türkiye genelinde ya da yurtdışında hem sabittir hem de Türkiye genelinde en uygun fiyatlar Perkotek olarak firmamıza aittir. Set içerisinde bulunan kolay kurulum montaj aparatları ile kullanıcılar tarafından teknik ekipleri aracılığı ile rahatlıkla kurulumları yapılabilir. Kurulum için gerekli desteği deneyimli destek ekibimizden telefon yardımıyla da alabilirler. Kullanıcıların istekleri doğrultusunda Türkiye geneli ya da yurtdışında da firmamız bünyesinde bulunan uzman teknik ekibimiz aracılığı ile de kurulumlar yapılabilmektedir. 10 yıl parça garantimizin bulunmasının avantajlarıyla olası arıza durumlarında mevcut sistem korunarak ürünlerin onarılmasıyla kullanıcılarımızın mağduriyeti söz konusu değildir.

Set içerisinde bulunan tüm parça ve aparatlarla başka hiçbir malzemeye gereksinim duymaksızın bariyer sistemini çalıştırabilirsiniz. Set içerisinde bulunmayan tek şey 220 v şehir enerjisidir. Bariyer sisteminin kurulacağı noktaya 220 v enerji sağlandıktan sonra sistem sorunsuz olarak çalışacaktır. Set içerisindeki uzaktan kumanda sistemi ile bariyer otomatik olarak çalışabilmektedir. Bu yöntem ile kullanıcılara tanımlanan kumandalar aracılığı ile kullanıcılar bariyer sisteminden otomatik olarak geçişlerini tamamlayabilirler. Araç yoğunluğunu çok fazla olamadığı noktalarda bu sistemin kullanılması makuldür. Ancak araç yoğunluğunu fazla olduğu noktalarda kumanda maliyetleri diğer sistemlerde bulunan ürünlerin maliyetlerine göre daha fazla olduğundan tavsiye edilmemektedir.

Araç yoğunluğunun fazla olduğu noktalarda ise otomatik bariyer sistemine uygun fiyatlarla otopark otomasyon sistemleri tavsiye edilir. Bu sistemler kullanıcı isteklerine göre farklılık göstermektedir. En çok tercih edilen otopark otomasyon sistemleri, kartlı geçiş ve HGS-OGS geçiş sistemleridir. Kullanıcıların istekleri doğrultusunda farklı yöntemlerde uygulanabilir, ancak en yaygın olanlar bunlardır. Kart geçiş yöntemi ile otomatik bariyerin bulunduğu geçiş noktasına kart okuyucu cihazlar konularak kullanıcılara dağıtılacak sisteme tanıtılmış kartlar aracılığı ile kullanıcılar kartlarını okutarak geçişlerini yapmaktadırlar. Bu sistemde yine sahibi olduğumuz Strike ya da Magic Pass markalı cihazlar kullanılabilir. Diğer yöntemlere örnek olarak Magic Pass markalı ürünlerde bulunan parmak okuma sistemleri de entegre edilebilir. Farklı model otomatik bariyer fiyatları için siz de teklif alabilirsiniz. 

Günümüz teknolojisinde en son yöntem olan ve otoyollarda da kullanılan HGS-OGS otopark sistemleridir. Kullanım şekilleri otoyollardaki şekilde olmasa da çalışma mantıkları aynıdır. Otopark yönetimi tarafından tanımlanan etiketler kullanıcılara dağıtılır. Tanımlı kullanıcılar araçları ile bariyer sisteminin bulunduğu noktaya geldiklerinde burada bulunan HGS antenler aracılığı ile etiketler algılanır ve kullanıcıların araçları sistem tarafından tanınmış olur. Araçlar bu şekilde otopark girişinde hiç beklemeden geçişlerini tamamlamış olurlar. Otomatik bariyerler Avax markası adıyla DZ ve MN modellerine ayrılmaktadır. DZ ve MN modelleri kendi içlerinde de 3 m ve 6 m kol uzunluklarıyla ayrıca MN 5 modeli 5 m saçaklı kolu ile kullanıcılara sunulmuştur. Kısaltılabilir bu kollar aracılığı ile bariyer geçiş noktasının dar ya da geniş bir alanda olması bir sorun teşkil etmemektedir. Bu model otomatik bariyer fiyatları, değişiklik gösterebilmektedir. Otomatik bariyer fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayınız.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler