perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZİ TAKİP SİSTEMLERİ CİHAZLARI

Parmak izi takip sistemleri personelleri takip etmek için kullanılan sistemlerdir. Parmak izi sistemleri ile personellerinizin giriş çıkışlarını, geç kalmalarını, maaşlarını izinlerini avanslarını raporlayabilirsiniz. Bu raporlamalar sistem içinden direkt çıktı alınabileceği gibi, aynı zamanda Word excel gibi ofis programlarına aktarılabilir. Bu aktarımla birlikte raporlar arşivlenebilir. Parmak izi takip sistemleri personel sayısına bakılmazsınız her firma için çok önemli bir konuma gelmiştir. Parmak izi takip sistemleri personel kapasitelerine göre ve hafızlarına göre farklı modellere sahiptir.

Parmak izi sistemleri yazılımı en çok personel takip programı olmak üzere birçok farklı otomasyon yazılımıyla birlikte çalışabilir. Parmak izi sistemleri yazılımı mysql ve mssql veri tabanı ile çalışabilmektedir. Bu özelliği sayesinde birden fazla bilgisayara kurulum yapılabilir ve birden fazla kullanıcının aynı anda bağlanması sağlanabilir. Kullanıcılara ayrı ayrı yetkilendirme yapılabilir ve gerekli kısıtlamalar yapılabilir.

PARMAK İZİ TAKİP SİSTEMLERİ FİYATI

Parmak izi takip sistemleri modelleri ve fiyatlarıyla ilgili detaylı bilgi almak için 0850 811 80 00 numaramızdan bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Parmak izi takip sistemleri üzerinde bulunan tetikleme özelliği sayesinde bariyer, turnike, elektronik kilit, manyetik kilit gibi aparatlar tetiklenebilir ve bu cihazlar sayesinde kapı güvenliği ve geçiş kontrolü de sağlanabilir. Vakit kaybetmeden hemen arayın! 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler