perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZİYLE KONTROL CİHAZLARI

Üst düzey gerektiren alanlarda kullanabileceğiniz parmak izi cihazları; turnike, kapı ve bariyerlere tetik vermeniz için kullanılan cihazlardır. Parmak izi cihazları ile eğer kapılara tetik vermek isterseniz; kapı kilit sistemleri kullanmanız gereklidir. Farklı yapıdaki her kapıya uygun bir çözüm bulacağınız kapı kilit sistemlerimiz STRIKE marka olup Perkotek, STRIKE kapı kilitleri Türkiye dağıtıcısı konumundadır. Dilerseniz kapılara tetik vermek için kapı kilit sistemleri kullanmak yerine parmak iziyle kontrol sağlayarak kapılarınız açmak için parmak izli kapı kollarını tercih edebilirsiniz.

Parmak izi cihazları, üstün teknoloji ile üretilmiştir. Üretimi esnasında defalarca test edilen parmak izi cihazları, farklı kullanıcı kayıt kapasitelerine sahiptir. Bu sayede kaç kişilik bir alanda kullanacağınız pek bir önemi yoktur. Parmak izi cihazlarına ayrıca isterseniz on adet parmağınızın da kaydını yaparak istediğiniz parmağınız ile geçiş sağlayabilirsiniz. Üstelik bazı parmak izi modelleri, paydos ve mola saatlerinde zil çaldırabilmenize de olanak sağlar. Farklı modeller aynı zamanda şifreli veya kartlı geçiş yapmanızı da mümkün kılmaktadır. Denediğiniz ve kullanmaya başladığınız için asla pişman olmayacaksınız!

PARMAK İZİYLE KONTROL TAKİP YAZILIMLARI

Perkotek yazılımcıları tarafından yazılmış olan yemekhane takip programı, tuvalet takip programı, öğrenci takip programı, personel takip programı ve öğrenci takip programını parmak iziyle kontrol edebilirsiniz. Özellikle personel takip programı parmak izi cihazları ile daha sık kullanılmaktadır. Bunun nedeni parmak izinin benzersiz ve eşsiz bir yapıya sahip olması ile bir kimsenin başka bir kimse yerine parmak izini okutamıyor olmasıdır. Aşağıda parmak iziyle kontrol edebileceğiniz takip yazılımlarımız listelenmiştir. İnceleyerek detaylı bilgi elde edebilirsiniz.

PARMAK İZİYLE KONTROL CİHAZLARI FİYATLARI

Parmak iziyle kontrol cihazları fiyatları, kullanacağınız cihazların kayıt kapasitelerine, hızlarına, okuyucu tiplerine göre farklılık gösterebilmektedir. Bin ile on bin kişi arasında kayıt yapabileceğiniz parmak izi cihazları fiyatları için bize 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak ulaşabilirsiniz. İsterseniz web sitemizin iletişim bölümünden bize mail atarak da en ucuz fiyat teklifini alabilirsiniz. Neden zaman kaybediyorsunuz ki? Üstelik Perkotek Magic Pass parmak iziyle kontrol cihazları Türkiye distribütörüdür. Fiyat almadan önce mutlaka bize danışın. Üstelik biz, satış sonrası desteğimiz ile de tüm sorularınızı yanıtlıyor ve tüm problemlerinizi hızlı bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz! 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler