perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZİ CİHAZLARI

Parmak izi cihazları, günümüzde hemen hemen her işletme ve alanda kullanılmaya başlamıştır. Peki, parmak izi cihazları nasıl kullanılır? Bu cihazlar, giriş ve çıkışın yapılacağı alanlarda yer alan duvarlara ya da bu alanlarda yer alan turnike sistemleri üzerinde kullanılırlar. Farklı model her turnike sistemi ile tercih edebileceğiniz parmak izi cihazları, farklı kayıt kapasitelerine sahiptir. Parmak izi cihazları ile birlikte kapılara, turnikelere ve bariyerlere tetik verebilir, isterseniz de parmak izli kapı kolu ile de kapılarınızı açtırabilirsiniz. Parmak izli kapı kolu sistemleri, pil ile çalışmasını sürdürür ve pilin ömrü oldukça uzun süre kullanım sağlamanıza olanak sunar.

Perkotek, Magic Pass parmak izi cihazları Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğu için bizden teklif almadan parmak izi cihazı almamanızı öneririz. Parmak izi cihazları ile ayrıca tüm takip yazılımlarını uyumlu olarak kullanabilirsiniz. Üstelik farklı model parmak izi cihazlarında aynı zamanda hem şifreli hem de kartlı geçiş de sağlayabilirsiniz.

PARMAK İZLİ KAPI KİLİTLERİ

Parmak izi okuyucular, kapılara tetik vermek için en ideal yollardan bir tanesidir. Peki, nasıl kullanılırlar? Öncelikle parmak izi cihazları, geçiş yapılacak olan alandaki bir duvara ya da o alanda yer alan turnike sistemleri üzerine montajlanırlar. İşletmeler de özellikle personel takibi yapmak için bu cihazlar, personel takip programı ile tercih edilirler. Böylelikle bulunan alana parmak izi kayıtlı olmayan hiç kimse giriş yapamaz ve bu sayede güvenlikte sağlanmış olur. Güvenliğin özellikle üst düzeyde olması gereken alanlarda tercih edilen parmak izli kapı kilitleri, cam, ahşap, tahta veya PVC kapılarınızda kullanabilmeniz için farklı modelleri barındırmaktadır. Üstelik Perkotek STRIKE parmak izli kapı kilit sistemleri Türkiye dağıtıcısıdır. Bizden fiyat almadan kesinlikle parmak izli kapı kilidi satın almayın!

PARMAK İZLİ PERSONEL TAKİP PROGRAMI

Parmak izi cihazları, takip yazılımları ile birlikte kullanılmaktadır. Günümüzde en çok personel takip programı ile kullanılan parmak izi cihazları, işletmelerde personel takip yükünü artık en aza indirgemiştir. Personel takip programı sayesinde personellerinizin giriş ve çıkış saatlerini kolayca kontrol altına alabilirsiniz. Kimin hangi saatte geldiğini ve hangi saatte çıktığını kolayca öğrenebilirsiniz. Hatta ay sonları maaş hak edişlerini de bu geliş ve gidiş saatlerine göre düzenleyebilirsiniz. Program, kullanışlı ve basit ara yüzü ile raporlamalar alarak sizin personel takibi konusunda kaliteli çözümler elde etmenizi sağlayacak!

PARMAK İZLİ ÇELİK KAPI FİYATLARI

Parmak izi cihazları, modellerine göre farklı fiyatlandırmalara sahiptir. Bu fiyatlandırmalar hakkında bilgi için bizi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak arayabilirsiniz. Parmak izli çelik kapı sistemleri, kullanacağınız cihaza ve kapının kilidine göre değişebilmektedir. Ancak bizler piyasaya sürülen kullanışsız ürünlere, yüksek maliyetler ödemenize göz yummayacağız. Kaliteli ürünler için uygun teklifler almak isterseniz bize web sitemiz üzerinden mail de gönderebilirsiniz. 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler