perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZLİ KAPI AÇMA KİLİT SİSTEMLERİ

Parmak izli kapı açma kilit sistemleri geçiş kontrolü ve güvenlik için tercih edilen bir sistemdir. Bunun yanı sıra sıklıkla personel takibi yapmak için de kullanılan parmak izi sistemleri; üye takip yazılımı, minibüs takip yazılımı, öğrenci takip yazılımı ve tuvalet takip yazılımı ile birlikte de kullanılmaktadır. parmak izli kapı açma kilit sistemlerinin en büyük özelliklerinden bir tanesi güvenilir bir şekilde tarama yapma imkânı sunmasıdır. Çünkü parmak izi cihazlarında tercih edilen parmak izi okuma sensörünün kalitesine göre de parmak izi okuması çok daha hızlı bir şekilde olmaktadır. Parmak izli kapı açma kilit sistemlerinde en büyük özelliklerden bir tanesi de parmak izinin eşsiz ve benzersiz olması sayesinde güvenilirliğidir. Eşsiz parmak izi sayesinde kişilerin parmak izi çok daha hızlı bir şekilde okunabilir. Kimsenin parmak izi bir başkasının parmak izi ile aynı olmadığı için de özellikle personel takibinde çok sık tercih edilmektedir.

Parmak izli kapı açma kilit sistemleri hazları ile turnike, kapı ve bariyerlere de tetik verilebilmektedir. Turnikelere tetik vermek için cihazların turnikelerin üzerine monte edilmesi gerekmektedir. Bu sayede kişi parmak izini okuttuğunda turnike kolları açılabilecektir. Kapılara tetik vermek için ise parmak izi cihazlarının kapı kilitleri ile beraber kullanılması gerekmektedir. Böylece parmak izi okutulduğunda kapı açılmaktadır. Parmak izli kapı açma kilit sistemleri ile de kapıları açmak istemezseniz, parmak izli kapı açma kilit sistemleri tercih edebilirsiniz. Bu sistemler, normal bir kapı kolu şeklindedir. Parmak izi okuyucusu, elektronik kilit ve kapı kolu bir arada olmaktadır. Pil ile çalışmasını sürdüren bu cihazlar, özelliklerine göre ortalama olarak 1000 geçişe imkân tanır. Bu geçiş sayısına kadar pilin değiştirilmesine gerek duyulmamaktadır. Pilin bitmesine yakın olarak da son 100 geçişte uyarı verebilir. Böylece pilin ne zaman değiştirilmesi gerektiği bilinmektedir. Bir kişinin bir cihaza on adet parmağını da tanıtabilirsiniz. Böylece normalde geçiş yapılan parmakta kesik, çizik veya tahriş olma gibi bir durum söz konusu olduğunda diğer geçiş yapılan parmakların kullanılması sağlanabilmektedir. Bu cihazlara ayrıca parmak izi okutarak geçiş yapılabildiği gibi aynı zamanda proximity kart veya şifre okutarak da geçiş yapılabilmesi mümkündür. Ortalama olarak 300, istenirse de 500 adet parmak izi kayıt edilebilmektedir. Farklı modelleri ile parmak izli kapı açma kilit sistemleri, depo, ofis gibi alanlarınıza renk katacaktır. Üstelik geçişleri de kontrol altına aldığından ötürü de güvenli alanların kapılarını açacaktır.

Parmak izli kapı açma kilit sistemleri ile ofis, oda ve depolarınızı parmak izi okutarak açmak isterseniz, doğru adrestesiniz. Üstelik Perkotek Teknoloji olarak Magic Pass parmak izli kapı açma kilit sistemleri Türkiye distribütörü olduğumuz için bu cihazların fiyatları oldukça uygundur. Uygun fiyat garantisi ile satışa sunulan parmak izli kapı kolları için telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyat garantisini kaçırmayın ve siz de geçişleri bu cihazlar ile kontrol altına alın. Güvenlik ihmale gelmez!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler