perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZLİ TURNİKE

Parmak izli turnike cihazları, teknolojinin ilerlemesi ile birlikte farklı modelleri ile karşımıza çıkmaya başladı. Parmak izli turnike cihazlarının en büyük avantajı şüphesiz ki; anahtar kullanma zahmetini ortadan kaldırmasıdır. Çünkü parmak izi cihazları, kapılarınıza tetik verebilmenize olanak sağlar. Bu sayede kapılarınızı açmak için anahtarınızı değil, parmak izinizi kullanabilirsiniz. Ara yüzleri ile kullanıcısının kolaylığını düşünen parmak izi okuyucu cihazlar, bin ile on bin kişi kayıt kapasitesine sahiptir. Bu sayede kullanıcı sayınız her ne olursa olsun farklı bir çözüm bulmanız mümkündür. Parmak izi okuyuculara ayrıca isterseniz on farklı parmağınızı da tanımlayabilir ve istediğiniz parmağınız ile giriş yapabilirsiniz. Parmak izli turnike cihazları da fiyatları, cihazın kayıt kapasitesine, hızına ve buna benzer farklı özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Parmak izi okuyucular hakkında teknik destek mi almak istiyorsunuz? Parmak izi cihazlarını mı öğrenmek istiyorsunuz? O zaman vakit kaybetmeden bizimle 0850 811 80 00 numarasını arayarak irtibata geçin ve siz de kaliteli çözümler ile ihtiyaçlarınız karşılayın! 

Parmak izi cihazları, farklı birçok sektör ve alanda kullanılabilmelerini yanı sıra turnike sistemleri ile birlikte de tercih edilebilirler. Turnike sistemleri ile kullanılan parmak izi cihazları ile personel takibi yapabilirsiniz veya firmamıza ait tüm yazılımlar ile birlikte kullanabilirsiniz. Genellikle parmak izi cihazları, bel turnikesi ile tercih edilse de hızlı geçişlerin yapılacağı alanlarda hızlı geçiş turnikeleri ile birlikte de kullanabilirsiniz. Geçiş kısıtlamaları ve geçiş yetkilendirmeleri için muazzam çözümler elde etmenizi sağlayan parmak izli turnike sistemlerini çok seveceksiniz. Parmak izli turnikelerden bel turnikeleri, insan beli boyunda olan turnikelerdir. Bu turnikelerin paslanmaz çelik olan modelleri dış ortamlarda ve elektrostatik boyalı olan modelleri ise iç ortamlarda tercih edilmektedir. Bu turnikelerin üzerine parmak izi cihazları monte edilerek kullanılmaktadır. Parmak izli turnikelerin bir diğer modeli de hızlı geçiş turnikeleridir. Bu turnikeler, yoğun ve kalabalık olan geçişlerin karşılanması için kullanılmaktadır. Parmak izli turnike modellerinden bir diğeri de boy turnikeleridir. Bu turnikeler, insan boyunu aşan turnikelerdir. Bu turnikeler genellikle stadyum ve konser alanlarında insan taşkınlıklarını engellemek amacıyla kullanılmaktadır. 

Parmak izli turnike sistemleri, tüm takip yazılımları ile birlikte uyumlu olarak kullanılabilmektedir. Genellikle personel takip programı ile tercih edilen parmak izli takip yazılımı aynı zamanda minibüs takip programı, tuvalet takip programı, tuvalet takip programı ve üye takip programı ile birlikte de kullanılabilmektedir. Takip yazılımları sayesinde istediğiniz her alanda takip yapmakta asla zorlanmayacaksınız. Parmak izli turnike cihazları ile birlikte kapılara da tetik verilebilmetkedir. Kapılara tetik vermek için kilitlerin de bir arada kullanılması gerekmektedir. Parmak izli turnike kapı açtırma kilitleri, parmak izi cihazları ile kapı açtırmak için kullanılmaktadır. Farklı yapıdaki tüm kapılarınızda kullanabileceğiniz farklı kapı açtırma kilitleri mevcuttur. Kapılarınız cam, ahşap, metal veya PVC olsun, hiç fark etmez. Her kapıya uygun bir çözüm bulmak mümkündür. Zaman kaybetmeden bize ulaşın ve parmak izli kapı açtırma kilitleri hakkında detaylı bilgi elde edin!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler