perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PERSONEL TAKİP YAZILIMI

Personel devam kontrol sistemleri, geçişleri kontrol altına almak ve personelleri takip etmek için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanım alanları oldukça geniştir. Kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, belediyeler, plazalar, dershaneler, okullar, alışveriş merkezleri, işletmeler, holdingler gibi pek çok alanda güvenle kullanılabilmektedir. Bu sistemlerin kullanım alanları tabii ki çok daha fazladır. Günümüzde de geçişen teknoloji ile birlikte her geçen gün rağbet de artmaktadır. Personel takip sistemlerinde kullanılmakta olan üç farklı cihaz türü vardır. Yüz tanıma cihazları, parmak izi cihazları ve kartlı cihazlar…

Yüz tanıma cihazları, günümüzde personelleri takip etmek için en sık olarak kullanılmakta olan cihazlardır. Bu cihazlar, kişilerin yüzlerinde yer alan algoritmaya göre okuma yapmaktadır. Alın, burun ve çene kısmından elde edilen bu algoritma, her insanın yüzünde farklı bir özellik göstermektedir. Bu sayede de personellerin takip esnasında birbirleri yerine yüz okutması gibi bir durum söz konusu değildir. Bu cihazların kayıt kapasiteleri her cihazda farklılık gösterir. Böylece personel sayınız her ne olursa olsun, ideal bir cihaz bulunabilecektir. Personel takip yazılım, günümüzde çok sık olarak yüz tanıma cihazı ile tercih edilir. Pek çok yüz tanıma cihazı modelinde aynı anda parmak izli, kartlı ve şifreli geçiş yapabilme özelliği de bulunmaktadır. Bu şekilde de sürekli olarak artan personellerin de geçişleri kontrol altına alınmaktadır. Bu cihazlara temas olmadan yüz okutması yapıldığı için de uzun yıllar boyunca sorunsuz olarak kullanılabilmektedir. Kişinin yüzünden bıyık, sakal, makyaj vb. olması da cihazın tarama yapmasına engel değildir. Bir diğer personel takip yöntemi de parmak izi okuyuculardır. Personel takip yazılımı, parmak izi cihazları ile birlikte özellikle işletmelerde tercih edilir. Parmak izi okuyucular, geçişleri kontrol altına almak için parmak okuma teknolojisini kullanır. Parmak izi, benzersiz ve eşsiz bir yapıda olduğundan dolayı da personellerin birbirleri yerine parmak izi okutarak geçiş yapması da mümkün değildir. Bu cihazların kayıt kapasiteleri bin ile on bin arasında değişiklik göstermektedir. Yani personel sayınız her ne olursa olsun, ideal bir çözüm bulabilmek daima mümkün olacaktır. Kartlı personel takip sistemleri de personelleri takip etmek için gerekli olan bir diğer yöntemdir. Kartlı cihazlarda da kayıt kapasiteleri her cihazda farklılık gösterir. Bu sayede personellerin artışı ya da azalışı önemli olmayacaktır. İdeal bir rakam bulunabilecektir.

Personel takip yazılımı, tüm bu takip cihazları ile birlikte kullanılabilen bir yazılımdır. Personel takip yazılımı, firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olup MySQL veri tabanında derlenmektedir. Programın kullanımı oldukça basittir. Otomatik olarak yedekleme özelliği sayesinde tüm veriler hafızasında otomatik olarak yedeklenebilir. Bu şekilde de normalde personel takip yazılımı ile birlikte kullanılabilen cihazlarda hafızada yer alan veriler kullanılabilmektedir. Ayrıca veriler otomatik olarak çekildiği için de raporlar da istenilen mail adresine otomatik olarak gönderilebilir. Personel takip yazılımı kullanımı da oldukça basittir. Satın almak veya personel takip yazılımı hakkında detaylı bilgi almak için bize web sitemizin iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları