perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

SPOR SALONU GEÇİŞ SİSTEMİ

Spor salonu geçiş sistemi, spor salonlarına yapılacak olan giriş ve çıkışların kontrollü bir hal alarak, üyelerin 7/24 kolay bir şekilde takip edilmesini sağlamaktadır. Spor salonu geçiş sistemi; turnikeler, pdks cihazı ve spor salonu geçiş sistemi yazılımından oluşmaktadır. Spor salonu geçiş sistemi turnikeleri, bel turnikesi ya da hızlı geçiş turnikesi olmaktadır. Bel turnikeleri, insan beli boyunda olduğu için bu ismi almış olan turnikelerdir. Bu turnikeler, paslanmaz çelik ve elektrostatik boyalı olmak üzere iki farklı gövde seçeneğine sahiptir. Yani spor salonunuzun girişinin dışarıda olmasının da bir önemi yoktur. Bel turnikelerinde kol uzunlukları, 45 santimetre standarttır. Ama tabi ki geçiş alanınıza göre farklı kol uzunlukları da ayarlanabilmektedir. Üç kollu olan bel turnikelerinden geçiş yaparken kolları itme kuvveti ile hareket ettirmek gereklidir. Hızlı geçiş turnikeleri kolları ise geçiş için tetiklendiğinde kolları kendiliğinden açılan turnikelerdir. Bu turnikeler, yoğun giriş çıkış alanlarında kullanılmaktadır. Hızlı geçiş turnikelerinin de paslanmaz çelik ve elektrostatik boyalı olan modelleri bulunmaktadır. Bu modelleri iç veya dış tüm ortamlarda kullanabilirsiniz. Oldukça şık olan hızlı geçiş turnikeleri, kullanıldıkları alanlara da farklı bir hava katmaktadır.

Spor salonu geçiş sisteminde kullanılmakta olan personel devam kontrol sistemleri cihazlarından bahsedelim. Bunlar; kartlı geçiş kontrol cihazları, parmak izli geçiş kontrol cihazları ve yüz tanıma geçiş kontrol cihazlarıdır. Hangi cihazların kullanılacağı tamamen sizin tercihinize kalmış olmakla birlikte tanımalar farklı şekilde yapılmaktadır. Kartlı spor salonu geçiş sistemi cihazları, kart tanıma teknolojisi ile çalışırlar. Bu cihazlar ile geçiş yapabilmek için tanımlanacak olan iki farklı kart türü vardır. Bunlar proximity ya da mifare karttır. Hangi kartın kullanılacağı, cihazın modeline göre değişir. Üyelerin birbirleri yerine kart okutarak geçiş yapmaları gibi durumlar söz konusu olduğundan ötürü günümüzde daha az kullanılmaktadır. Parmak izli spor salonu geçiş sistemi cihazları ise parmak izi tarama teknolojisi ile çalışmasına devam eder. Parmak izi her insanın parmağında farklı olduğundan dolayı üyelerin birbirleri yerine parmak izi okutarak geçiş yapmaları mümkün olmamaktadır. Bu cihazlardaki kayıt kapasitesi de her modelde değişiklik göstermektedir. Pek çok parmak izli spor salonu geçiş sistemi cihazı ile şifreli ve kartlı geçiş yapabilme imkânı da bulunmaktadır. Yüz tanıma spor salonu geçiş sistemi cihazları ise eşsiz ve benzersiz olan yüz algoritmasını kullanarak geçiş yapılmasına olanak tanımaktadır. Yüz tanıma cihazlarına kayıt edilen yüz ile kişilerin birbirleri yerine yüz okutması mümkün olmadığı için %100 güvenli takip işlemi gerçekleştirilecektir. Yüz tanıma spor salonu geçiş sistemi cihazları kayıt kapasitesi de her cihazda farklılık göstermektedir.

Spor salonu geçiş sistemi programı ya da bir diğer adıyla bilinen üye takip programı da üyelerin giriş ve çıkış saatlerini kontrol altında tutmanızı sağlar. Aynı zamanda hangi üyenin, hangi alana giriş yapacağını belirlemenizi sağlamaktadır. Spor salonu geçiş sistemi programı, firmamız yazılımcıları tarafından yazılmıştır. Spor salonu geçiş sistemi hakkında çok daha fazlasını öğrenmek ve spor salonu geçiş sistemini yerinde inceleme fırsatı yakalamak için sizi Perkotek Plaza’ya bekliyoruz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler