perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZİ OKUMA CİHAZLARI FİYATLARI

Parmak izi okuma cihazları, parmakların uç kıısımlarında yer alan izin okunarak geçiş yapılması için kullanılmakta olan cihazlardır. Parmak izi okuma cihazları fiyatları, kullanılmakta olan her farklı model parmak izi okuma cihazında değişmektedir. Parmak izi okuma cihazının geçiş şekillerine, kaıyt kapasitesine vb. Özelliklerine göre parmak izi okuma cihazları fiyatları değişmektedir. Bu sebepten parmak izi okuma cihazları fiyatları hakkında net olarak bir fiyat verebilmemiz mümkün değildir. Ancak kullanılacak olan magic pass markalı parmak izi okuma cihazları fiyatları firmamızda çok uygundur. Her bütçeye uyugn olan farklı modellerimiz, her ihtiyaca karşılık bulabilmektedir.

Parmak izi okuma cihazları, parmakların uç kısımlarında yer alan izin tanınarak geçiş yapılması için kullanılmakta olan cihazlardır. Bu cihazlarda kullanılan iz, her insanın her parmağında farklılık göstermektedir. Bu sayede hiç kimsenin bir başkası yerine parmak izini okutarak geçiş yapması gibi bir durum asla söz konusu değildir. Bu da bu cihazların çok daha güvenli olduğunu ispatlayarak saha geniş alanlarda kullanılabilmesini sağlamaktadır. Parmak izi okuma cihazları fiyatları uygunluğu ile bu cihazları kamu kurum ve kuruluşlarında, askeri alanlarda, plazalarda, belediyelerde, fabrikalarda, okullarda, hastanelerde, alışveriş merkezlerinde ve buna benzer pek çok farklı alanda kullanabilirsiniz. Bu alanlarda parmak izi okuma cihazları ile personelleri takip edebileceğiniz gibi öğrenci takibi, üye takibi, yemekhane takibi, tuvalet takibi de yapabilirsiniz. Bunun için sadece parmak izi okuma cihazları ile takip işleminize uygun olan programın kullanılması yeterli olacaktır.

Parmak izi okuma cihazları fiyatları uygunluğuna sahip olan cihazlarımızda kayıt kapasiteleri bin ile on bin arasındadır. Bu kayıt kapasitesi ne kadar fazla ise tanıtılacak kişi sayısı da o kadar fazla olabilmektedir. Bu cihazların takip yapılacak olan alandaki kişi sayısına uygun olarak seçilmesi gerekmektedir. Birçok modelinde parmak izi yanı sıra kartlı ve şifreli geçiş yapma olanağı da bulunmaktadır. Bu sayede cihazların hafızaları da artış göstermektedir. Bu sayede kullanılacak olan alanlardaki kişi sayısı artsa bile aynı cihazı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Parmak izi okuma cihazları fiyatları uygunluğuna sahip olan cihazlarımız ile kapılara, turnikelere ve bariyerlere de tetik verebilirsiniz. Kapılara tetik vermek için kapılarda aynı zamanda kilitlerin kullanılması gerekmektedir. Kapılarda kullanılan kilitlerin her türlü kapı yapısına uygun olan farklı modeli bulunması bu cihazlar ile her türlü kapıya tetik verebilmeniz anlamına gelmektedir. Yani ahşap kapılara, demir kapılara, pimapen kapılara, pvc kapılara, kompozit kapılara, tahta kapılara ve cam kapılara bu cihazlar ile güvenle tetik vererek geçiş kontrolleri sağlayabilirsiniz. Parmak izi okuma cihazları ile turnikelerin bir arada kullanılması da bu cihazlar ile yapılacak olan geçişlerin hem kontrollü hem de kısıtlamalı olmasını sağlamaktadır.

Parmak izi okuma cihazları fiyatları hakkında çok merak edilen konulardan bir tanesi de bu sistemlerin fiyatlarıdır. Fiyat teklifi almak için tek yapmanız gereken hemen şimdi bizi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak aramak!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler