perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

SPOR SALONU TAKİP

Spor salonu takip sistemleri, spor salonlarına yapılacak olan girişlerin kontrol altına alınması için kullanılmakta olan sistemlerdir. Spor salonu takip sistemlerinde kullanılmakta olan spor salonu takip programı, üyelerin belirlenen alanlara yapacak oldukları giriş ve çıkışları kontrol altında tutmanızı sağlarken, üyelerin sadece üye oldukları alanlarda yer almalarını sağlamaktadır. Aslında üye takip için kullanılmakta olan programlar yer alsa da bu cihazlar sadece muhasebe bilgilerini tutmaya yarar. Bu da sağlıklı takip için eksiklik gösterilmesine sebep olur. Perkotek spor salonu takip programı ile de üyelerin farklı pek çok bilgisine ulaşabilmek mümkündür. Üyelerin giriş ve çıkış saatleri, hangi zaman diliminde nerede oldukları bilinebilmektedir.

Spor salonu takip cihazları ise kendi içerisinde üç farklı gruba ayrılmaktadır. Bunlar; yüz tanıma spor salonu takip cihazları, parmak izi spor salonu takip cihazları ve kartlı spor salonu takip cihazlarıdır. Kartlı spor salonu takip cihazları ile üyeleri takip etmek için öncelikle her üyeye özel bir adet kart tanımlanması gerekmektedir. Tanımlanacak olan kartların her biri farklı bir Id numarasına sahip oldukları için üyelerin birbirleri yerine kart okutması gibi durumlar söz konusu olmayacaktır. Kartlı spor salonu takip cihazlarında kayıt hafızası da bin ile on bin arasında değişir. Yani spor salonunuza üye olan kullanıcı sayısının pek bir önemi yoktur. Parmak izli spor salonu takip cihazları ise kartlı spor salonu takip cihazlarından çok daha güvenilir olan cihazlardır. Bu cihazlar, kusursuz parmak izi okuma teknolojisi ile çalışmasına devam ederler. Parmak izi, her insanın her parmağında farklı bir özellikte olmasından dolayı da üyelerin kendileri ya da bir başkası yerine parmak izi okutarak spor salonuna giriş yapması mümkün değildir. Yüz tanımalı spor salonu takip cihazları ise kişilerin benzersiz ve eşsiz yüz algoritmasını tanımakta olan cihazlardır. Bu cihazlara tanımlanacak olan kişilerin yüzündeki alın, çene ve burun kısımları cihazlara kayıt edilmektedir. Bu alanlar her insanın yüzünde benzersiz olduğu için de kişilerin birbirleri yerine geçiş yapmaları mümkün değildir.

Spor salonu takip turnikelerinde ise kullanılan iki farklı turnike modeli vardır. Tripod spor salonu takip turnikeleri, insan beli boyunda olan turnikelerdir. Bu turnikeler geçiş yapmak için harika bir seçenektir. Paslanmaz çelik ve elektrostatik boyalı olan modelleri; iç ve dış ortamlarda sorunsuz olarak kullanılabilecektir. Hızlı geçiş spor salonu takip turnikeleri ise şıklıkları ile göze çarpan turnikelerdir. Bu turnikelerin kullanım alanları her geçen gün artmakta olup spor salonları girişlerinde kullanıldıklarında harika çözümler sunmaktadır. Bu iki turnike modeli de hem iç hem dış ortamlarda kullanılabilir farklı özelliklere sahiptirler. Spor salonu takip turnikeleri ve spor salonu takip sistemleri hakkında çok daha geniş bilgi almak için alanında uzman ve profesyonel satış danışmanlarımız ile irtibata geçebilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler