perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

TURNİKE FİYATI

Avax markalı turnike geçiş sistemleri ile Türkiye distribütörü olarak siz değerli kullanıcılarımıza hizmet vermekteyiz. Türkiye distribütörü olmamızdan dolayı turnike fiyatı olarak en makul ücretler Perkotek olarak firmamıza aittir. Aynı zamanda Türkiye genelinde değişiklik göstermeye turnike fiyatı ile tüm kullanıcılarımıza aynı değeri göstermekteyiz. Günümüzde teknolojinin de gelişmesiyle ihtiyaçlar doğrultusunda kullanıcı otomasyon sistemlerinin kullanım gerekliliği artmıştır. Kullanıcı otomasyon sistemlerinin sorunsuz bir şekilde kullanılmasını sağlayan araçlar ise turnike geçiş sistemleridir. Otomasyon sistemleri yalnız başlarına kullanıldıklarında, kullanıcılar türlü bahaneler üreterek otomasyon sistemini kullanamadıklarını iletebilirler. Ancak turnike sistemi ile senkronize bir şekilde çalıştıklarında kullanıcıların böyle bir bahane üretmeleri mümkün değildir. Çünkü otomasyon sistemini kullanmadıkları takdirde turnike sisteminden geçiş sağlayamayacaklardır.

Kullanıcıların istekleri doğrultusunda ve kullanıldıkları alanlara göre turnike çeşitleri farklılık göstermektedir. Bel tipi turnike sistemleri, boy tipi turnike sistemleri, hızlı geçiş turnike sistemleri, VIP turnike sistemleri olarak ayrılırlar. Otomasyon ve güvenlik sistemlerine entegre edilebilen elektronik turnike sistemleridir. Çalışmaları için normal standartlarda 220 volt şehir elektriği yeterlidir. Kullanıcıların istekleri gereği çalışma gerilimleri özel olarak da ayarlanabilmektedir. Bunların dışında eğer bir otomasyon takibi yapılmayacaksa sadece kullanıcıların geçişi bir düzen altına alınmak isteniyorsa mekanik turnike sistemleri de kullanılabilir. Yine Avax markası adı altında bulunan mekanik turnikeler; kelebek turnike sistemleri ve bağımsız turnike bir diğer adıyla yaprak turnike sistemleri de kullanılabilir. Bunlar sadece mekanik sistemler olduklarından herhangi bir otomasyon sistemi ile entegre çalışamazlar. Boy turnike fiyatı için bize ulaşabilirsiniz. 

Elektronik turnike sistemlerinde otomasyon sistemleri için uygulanabilecek kullanıcı tanıma sistemleri de kullanıcıların isteklerine ve kullanım alanlarına göre değişebilir. Strike markalı şifre ve kartlı geçiş sistemleri, Magic Pass markalı parmak izi tanıma sistemleri ve Magic Face markalı yüz tanıma sistemleri uygulanabilir. Hangi sistemin uygulanacağı kullanıcılara bağlı olsa da bazı kullanım alanlarına göre bazı zorunluluklar vardır. Örneğin güvenlik seviyesinin üst seviyede olduğu bir noktada kullanılacak boy tipi turnike sistemi ile bir kart geçiş sistemi uygulaması yanlış olacaktır. Çünkü kullanıcıların kartları yetkisiz kullanıcıların eline geçebilir ya da kullanıcılar kartlarını yetkisiz kullanıcılarla paylaşabilirler. Bu gibi durumlarda istenilmeyen güvenlik açıkları ortaya doğacaktır. Bu gibi güvenlik açıklarının önlenebilmesi için başka kullanıcılara devredilemeyen tanıma sistemleri kullanılması gerekmektedir. Günümüz teknolojilerinde parmak izi tanıma sistemleri ya da yüz tanıma sistemleri bu noktada sorunların giderilmesinde yardımcı olacaktır. Pdks cihazlar ile birlikte kullanabileceğiniz turnike fiyatı için bizi arayın.

Kullanıcı tanıma sistemleri ile geçiş kontrol yazılımları senkronize çalıştıklarında kullanıcılara kişi bazlı ya da gruplar halinde yetki ve kısıtlamalar getirilebilir. Kullanıcı tanıma sistemleri yalnız başlarına çalıştıkları takdirde sadece tanımlı kullanıcıların geçişi sağlanmaktadır. Ancak geçiş kontrol yazılımları ile yetkilendirme yapılmasının yanı sıra detaylı raporlama modülü aracılığı ile turnike sisteminin kullanımı hakkında dökümler elde edilebilir. Bu raporlar ile ilerleyen zamanlarda kullanıcıların yetkilerinde daraltmaya ya da genişletilmeye gidilebilir. Böylece yönetim olarak kullanıcıların turnike sistemlerinden giriş ve çıkışları tam anlamıyla yönetilmiş olacaktır. Turnike sistemleri ya da kullanıcı tanıma sistemlerinde meydana gelebilecek sorunlar halinde deneyimli destek ekibimiz ile irtibata geçilerek yaptırdıkları yönlendirmeler ile kullanıcıların bu sistemlere müdahale edilmesi sağlanabilir. Eğer yaşana sorun yazılım tabanlı bir sorun ise yönlendirmelerin dışında uzak masaüstü bağlantıları ile destek ekibimizin de müdahale etme seçeneği kullanıcılara sunulmaktadır. Tüm işlemler sonrasında problemler hala giderilememiş ise destek ekibinden alınan randevu ile kullanıcılarımıza teknik ekibimizin yönlendirilmesi sağlanabilir. Böylelikle gelecek olan teknik ekip uzmanlarınca sorunların yerinde giderilmesi sağlanmaktadır. Perkotek Teknoloji ailesi olarak Avax turnike fiyatı, Türkiye dağıtıcısı olduğumuz için oldukça uygundur. Satın almak için bizi arayabilirsiniz. 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler