perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Hızlı geçiş turnikeleri, giriş - çıkışların hızlı yapılmasının istenildiği yerlerde, tripod turnikenin kolu gibi herhangi bir engelle karşılaşmadan, kurulmuş bulunduğu yerin dekoruna uygun ve zarafetin ön planda tutulduğu yerlerde kullanılmaktadır.

Bavul, çanta, el arabası yahut tekerlekli sandalye ile rahatlıkla geçebileceğiniz hızlı geçiş turnike sistemleri, pleksiglass bir engele sahiptir ve yetkisi olan kişiler için sağa ve sola aynı küçük bir kayar kapı gibi açılarak kullanıcısına net bir geçiş alanı bırakır. Hidden gate turnike olarak da adlandırılan hızlı giriş ve çıkış turnikeleri istenirse kart okuyucu, parmak izi okuyucu ve yüz tanıma sistemi cihazları ile birlikdede güvenlik seviyesi arttırılmış halde kullanılabilir. İsteğe bağlı olarakda uzaktan kumanda yahut buton ile açılıp kapatılabilir.

Hızlı geçiş turnike sistemlerinin kalite standartları ve güvenlik!

Paslanmaz çelikten imal edilen AVAX geçiş kontrol turnikeleri sessiz ve konforlu çalışır. TSEK ve ISO 9001:2008 kalite belgelerine sahip olan ve Türkiye de yerli sermaye ile üretilen modellerimiz müşteri talepleri doğrultusunda ilave özelliklerle de üretilebilmektedir. Minimum 60 cm geçiş alanına sahip olan turnike sistemlerimiz, mikroprosesör kontrollü olarak tasarlanmış olup güvenlik sistemlerine bağlı olarak da çalışabilmektedir. ( Yangın, deprem ve benzeri acil durumlarda otomatik serbest kaçış )

Kişinin turnikeden geçişi esnasında, turnike kolunun önünde beklemesi veya geçiş yapmış olmasına rağmen taşıdığı çanta ve benzeri eşyaların içeride kalması halinde; herhangi bir kontrol mekanizması ile turnikenin tetiklenmesi de dahil olmak üzere kolun hareketi güvenlik sensörleri tarafından engellenerek olası kazalar yahut tatsızlıkların önüne geçilir.

Hızlı geçiş turnikesi fiyatları

Birbirinden şık tasarımlara sahip hızlı geçiş turnikelerini aşağıdan inceleyebilir, dilerseniz de bize ulaşarak en ucuz fiyatlarımızın yer aldığı teklifinizi talep edebilirsiniz.Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları