perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZİ SİSTEMLERİ

Gelişen ve sürekli ilerleyen teknoloji ile biyometrik sistemlerde gelişmeye başlamıştır. Bu sistemler arasında şüphesiz ki; en çok tercih edilen ve en çok kullanılan sistemlerden birisi de parmak izi sistemleridir. Parmak izimiz eşsiz ve benzersiz yapısı ile kişiye özel olduğu için bu sistemlerin güvenliği şüphesiz ki tartışmasız bir numaradır. Üstelik bu sistemlere dilediğiniz kadar parmak izi kaydı yapabilirsiniz. Farklı kayıt kapasiteleri ile istediğiniz cihazı elde edebilirsiniz. Parmak izi sistemleri ile tüm takip yazılımlarını da entegreli olarak kullanabilirsiniz. Genellikle personel takip yazılımı ile birlikte kullanılan parmak izi sistemleri, personel takibi yapmak için muazzam bir çözümdür. Aşağıda listelenmiş parmak izi sistemlerimizi inceleyiniz.

Parmak izi sistemlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizi 0850 811 80 00 numarasından arayabileceğiniz gibi isterseniz web sitemiz üzerinden de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Üstelik bu sistemleri sadece takip amaçlı değil, aynı zamanda geçiş kontrolü sağlamak için de kullanabilirsiniz. Bu sistemleri giriş ve çıkış alanlarında yer alan duvara monte edebileceğiniz gibi isterseniz bu alanda yer alan turnikeler ile de birlikte geçiş yetkilendirmesi amacı ile kullanabilirsiniz.

PARMAK İZİ SİSTEMLERİ KAPI KİLİTLERİ

Parmak izli sistemlerle turnikelere, bariyerlere ve hatta kapılara dahi tetik vererek açılmasını sağlayabilirsiniz. Peki, nasıl? Öncelikle parmak izi cihazınızı çıkışın e girişin sağlanacağı alana veya bu alanlarda kullanacağınız turnike sistemleri üzerine yerleştirmeniz gerekmektedir. Kapılarınıza yapısına uygun olan kilidin montajı yapılmalıdır. Cam, ahşap, PVC ve metal tüm kapılarınıza uygun bir kilit sistemi çözümü bulmanız mümkündür. Kilit sistemi parmak izi cihazına bağlanmaktadır. Parmak iziniz tanımlı ise kullanacağınız takip yazılımı sayesinde kilide tetik vererek açılmasını sağlayabilirsiniz. Firmamız STRIKE kapı kilit sistemleri Türkiye distribütörüdür!

PARMAK İZLİ KAPI KİLİDİ

Parmak izli kapı kilidi sistemleri, kapı kolu şeklinde olup parmak iziniz ile kapılarınızı açtırmanız için kullanılmaktadır. Ofis odalarınızda veya evlerinizde korunaklı olmasını istediğiniz odalarınızda bu kapı kolu kilidi sistemlerini güvenle tercih edebilirsiniz. İsterseniz kapılarınızda tek taraflı olarak ya da isterseniz çift taraflı olarak tercih edebilirsiniz. Hemen bizi arayın ve ideal çözümler ile siz de güveni yakalayın!

TAKİP PROGRAMLARI

Parmak izi sistemleri; yemekhane takip sistemi, tuvalet takip yazılımı, minibüs takip yazılımı, öğrenci takip yazılımı ve personel takip yazılımı ile birlikte kullanılabilmektedir. Aşağıda listelenen yazılımlarımız hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler