perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

YEMEKHANE TAKİP

Yemekhane takip sistemi, genel olarak işletmelerde yer alan yemekhanelerde personellerin öğün hak edişlerini düzenlemek için amacıyla kullanılmaktadır. İşletme yetkilileri personellerin eşit şekilde yemek yemelerini isterler. Bu amaçla kullanılan yemekhane takip sistemi, yemekhanelerin giriş ve çıkış alanlarına konumlandırılan turnikeler ve yemekhane takip yazılımından meydana gelmektedir. Yemekhane takip sistemi sayesinde öğün hak edişlerini düzenleyerek kişilerin birbirlerinin yerine yemek hakkını yemeleri de engellenecek. Yemekhane takip sistemleri, hem işletmeler hem de taşeron firmalar için en ideal yöntemdir. Bu sistemlerin çevrimiçi olarak çalışması daha sağlıklıdır.

Yemekhane takip programı turnike sistemleri üzerine konumlandırılan pdks cihazlar ile birlikte kullanılır. Yemekhane programı basit ve kullanışlı ara yüzü ile son kullanıcının kısa bir eğitimden geçirilerek basitçe kullanabilmesine olanak sağlar. İstenilen zamanda kişi bazında, bölüm bazında ve genel bazda rapor alınabilmektedir. Dilerseniz saat ve dakika bazında da raporlama alabilirsiniz. Günlük yemek hak edişleri bilinerek ayrıca yemek israflarını da önlemiş olursunuz. Ayrıca bu program sayesinde yemekhane giderleri de daha doğru bir şekilde hesaplanmaktadır.

Yemekhane takip turnike sistemleri, yemekhanelerin giriş ve çıkış alanlarına konulan ve geçiş sınırlandırması yapmanızı sağlayan sistemlerdir. Bu sistemler, günümüzde pek çok farklı alanda kullanılan ve kullanımı oldukça basit olan sistemlerdir. Yemekhanelerde genel olarak bel turnikeleri veya hızlı geçiş turnikeleri kullanılmaktadır. Geçişin sık olduğu fabrika gibi yerlerde hızlı geçiş turnikesi tercih edilmektedir. Ayrıca bu turnike sistemleri, tüm pdks cihazlar ile uyumlu olarak kullanılabilmektedir. Parmak izli cihazlar, yüz tanıma terminalleri ve kartlı geçiş kontrol sistemleri ile birlikte kullanılan turnike sistemleri, parmak izli cihazlar ile daha sık kullanılmaktadır.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler