perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Otopark Kontrol Sistemi: Modern ve Güvenli Yönetim!

Otopark kontrol sistemi, otoparkların giriş ve çıkışlarının daha güvenli ve hızlı bir hale getirilmesi için kullanılmakta olan sistemlerdir. Otopark kontrol sistemi özellikle sitelerde, apartmanlarda ve işletme otoparklarında, daha önceden giriş ve çıkışına onay verilen araçların hızlı bir biçimde geçiş yapmasını ve ziyaretçi araçların ya da yabancı araçların da aynı zamanda kontrollü giriş ve çıkışlar yapabilmesini sağlar. Otopark kontrol sistemi; otopark bariyeri, hızlı geçiş sistemi ve otomatik geçiş sistemi antenleri, araç geçiş kontrol paneli, araç plaka ve cam etiketleri ve otopark takip yazılımından oluşmaktadır. Otoparkların giriş ve çıkış alanlarına takılan otopark kontrol sistemi antenleri, 50 metreye kadar okuma yapabilmektedir. Geçişine izin verilecek olan ger araca öncelikle kâğıt etiket yahut sert plastik etiket tanımlaması yapmak gerekmektedir. Bu etiketler, araçların plaka bilgileri, ruhsat bilgileri, kat maliki gibi detaylar ile kayıt edilmektedir. Tanımlanmış olan bu araç bilgileri, otopark kontrol sistemi paneline tcp – ıp bağlantı ile gönderilmektedir. Otopark kontrol sistemi bu şekilde aktif hale gelmektedir. Geçiş yapmak isteyen aracı otopark anteni görür, otopark bariyerine tetik vererek aracın durmasına gerek kalmadan seri bir şekilde giriş e çıkış yapabilmesini sağlar. Tanımlı olan otomatik geçiş sistemi etiketine yahut hızlı geçiş sistemi etiketine sahip olmayan araçlar, otoparka asla giriş ve çıkış yapamazlar.

Otopark kontrol sistemi bariyerlerinden bahsedelim. Otopark kontrol sistemi bariyerlerinde kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Bu uzunlukların bu şekilde farklılık göstermesi, otopark geçiş alanı uzunluğuna uygun olan bir bariyer bulabilmenizi sağlamaktadır. Bu bariyerlerimizin iç ortamlarda ve dış ortamlarda kullanılabilir olan farklı modelleri bulunmaktadır. İç ortamlarda kullanılan otopark kontrol sistemi bariyerleri, elektrostatik boyalı gövdelidir. Dış ortamlarda kullanılan otopark kontrol sistemi bariyerleri ise paslanmaz çelik gövdeye sahiptir. Paslanmaz çelik gövdesi sayesinde suya karşı dayanıklılık gösterir ve olumsuz hava koşullarından asla etkilenmez. Kullanımı ve kurulumu çok basit olup montaj kiti bu kolaylığı sağlamaktadır. Otopark kontrol sistemi bariyerleri, opsiyonel olarak akü ve akü şarj ünitesi ile de kullanılabilir. Böylece elektrik kesilmesi gibi durumlarda bariyer kolu 200 defaya kadar açma ve kapama yapabilmektedir.

Otopark kontrol sistemi bariyerleri, buton ya da uzaktan kumanda ile de kontrol edilebilir. Buton kontrolünde tek buton kontrolü ve çift buton kontrolü olmak üzere iki farklı seçenek bulunur. Tek buton kontrolünde butona her basışta bir sonraki komuta geçilmektedir. Çift buton kontrolünde ise bariyer kolunu açmak ve kapamak için iki farklı buton bulunmaktadır. Bir buton sadece otopark kontrol sistemi bariyer kolunu açmayı sağlarken, diğer buton sadece otopark kontrol sistemi bariyer kolunu kapatmayı sağlamaktadır.

Otopark kontrol sistemi hakkında çok merak edilen konulardan bir tanesi de bu sistemlerin fiyatlarıdır. Otopark kontrol sistemi fiyatları, kullanılacak olan bariyerin modeline, kol uzunluğuna, kullanılacak olan antene ve etikete göre değişebilir. Bu yüzden tercih edecek olduğunuz otoparka uygun olan farklı fiyatlandırmalar oluşacaktır. Hemen teklif almak ve kullanıma başlamak için bize ulaşabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler