perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

YÜZ TANIMA FİYAT

Yüz tanıma sistemleri, günümüzde sıklıkla personellerin takip edilebilmesi için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerde kullanılmakta olan cihazların tamamının kayıt kapasitesi farklıdır. Kayıt kapasitesi genellikle bin ile yedi bin arasında değişmekte olup, personel sayınız her ne ise ona uygun bir cihaz kullanmanız gerekmektedir. Yüz tanıma fiyat da kullanılacak olan bu cihazların modellerine göre farklılık göstermektedir. Genellikle zaten pek çok yüz tanıma cihazı modelinde parmak izli geçiş, kartlı geçiş ve şifreli geçiş imkanı da bulunmaktadır. Bu sayede cihazların yüz okuma kapasitesi yetersiz olsa bile diğer geçiş şekillerinden herhangi birisi kullanılabilmektedir.

Yüz tanıma cihazlarının ne şekilde kayıt yaptıkları ve geçişe nasıl izin verdiklerinden bahsedelim. Bu cihazlar, yüz algoritması kullanarak çalışmasına devam etmekte olan cihazlardır. Yüzde yer alan alın, burun ve çene kısımlarına bakılarak, geçiş yapma izni verilmektedir. Bu alanlar, her insanın yüzünde farklı bir algoritmaya sahiptir. Bu algoritma kişiye özgün olduğundan dolayı da kişilerin birbirleri yerine yüz okutarak geçiş yapmaları gibi bir durum söz konusu değildir. Bu sayede de takip oldukça kolay bir şekilde sağlanmaktadır. Her cihazda yüz tanıma kapasitesi veya diğer geçiş şekilleri (parmak izi, kart, şifre) kapasiteleri farklılık göstermektedir. Yani aslında bu cihazları kaç kişilik alanlarda kullanacağınızın hiçbir önemi kalmayacaktır. İdeal bir kapasite daima bulunabilecektir. Yüz tanıma fiyat da bu cihazların kapasitelerine göre değişebilmektedir.

Yüz tanıma cihazları, sesli ve Türkçe olarak geri bildirim verme özelliğine sahip olan cihazlardır. Kayıtlı olan bir kişi bu cihaza yüzünü okuttuğunda, sesli ve Türkçe olarak geri bildirim verilebilmektedir. Eğer tanımlı olmayan bir kişi yüzünü okutursa da sesli ve Türkçe olarak tekrar deneyiniz denilmektedir. Günümüzde her geçen gün çok daha geniş alanlarda tercih edilen yüz tanıma sistemleri, zil çaldırabilirler. Zil çaldırma özellikleri sayesinde özellikle fabrika gibi alanlarda personellerin toplu olarak hareket etmeleri sağlanmaktadır. Örneğin paydos ve mola saatlerinde zil çaldırılabilir. Genel olarak yüz tanıma cihazı hızları oldukça yüksektir. 0.1 saniye ile 0.2 saniye gibi çok kısa sürelerde okuma yapabilmektedir.

Yüz tanıma fiyat uygunluğu ile bu cihazlar, sadece personel takibi için kullanılmaz. Aynı zamanda geçiş kontrol takibi, üye takibi, yemekhane takibi, tuvalet takibi ve öğrenci takibi yapabilmek için de kullanılabilmektedir. Kullanımı çok basit olduğu için kısa bir eğitim alan her son kullanıcı güvenle kullanabilecektir. Kullanabilmek için yanında takip programının da kullanılması gerekmektedir.

Yüz tanıma fiyat uygunluğu ile kullanılmakta olan bu cihazlar ile kapılara, turnikelere ve bariyerlere de tetik verilebilmektedir. Kapılara tetik vermek için kapılarda kilitlerin de kullanılması gerekir. Turnikelere tetik vermek için turnikelerin üzerine monte edilmesi gerekmektedir. Kapıların her türlü yapısına uygun olan bir kilit bulunduğu için de kolayca her türlü kapı yapısında kullanılabilirler. Perkotek Teknoloji olarak yüz tanıma sistemleri Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuz için yüz tanıma fiyat firmamızda çok uygundur. Satın almak için bizi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak arayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler