perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

AM ÜRÜN KORUMA ANTENLERİ

Akusto manyetik ürün koruma antenleri, kısaltması ile am ürün koruma antenleri, ürünlerin güvenliğinin ve verimliliğinin arttırılması için kullanılmakta olan antenlerdir. Akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri, 58 khz’lik bir radyo frekansı ile çalışmasına devam etmektedir. Dexilon teknolojisi ile çalışmakta olan akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri, elektronik gürültüden ya da metal eşyalardan etkilenmezler. Bu antenler sayesinde mağazalarda satışta olan ürünlerinizi olası tüm çalınma ve hırsızlık vakalarına karşı korumak çok basittir. Mono ya da TX + RX olarak çalışabilmekte olan bu antenlerin aslında bir çift olarak kullanılması gerekir. Sağ ve soldan oluşan bu çiftin arasındaki mesafeyi tamamen kullanılacak olan etiket belirlemektedir. Eğer kullanılacak olan etiket sert plastik etiket ise bu anten çift arasındaki mesafe iki metreye kadar çıkarılabilmektedir. Ancak am ürün koruma antenleri ile eğer kâğıt etiket kullanılacaksa, bu anten çiftleri arasındaki mesafe yaklaşık olarak 120 santimetre olmaktadır. Zaten am ürün koruma antenleri ile birlikte genellikle DR etiket, pencil etiket, slipper etiket, şişe etiket gibi etiketler kullanılmaktadır. Günümüzde her geçen gün çok daha yaygın olarak kullanılmakta olan bu antenler ile birlikte etiketlerin yanı sıra etiket sökücü ve etiket öldürücü kullanılması gerekir. Bu sayede ürünlerin üzerinde yer alan etiketler, ürüne zarar verilmeden kolayca sökülebilecektir. Bu işlem ise mağazaların kasa görevlileri tarafından ürün satın alındığında gerçekleştirilmektedir.

Mağazalarda kullanılmakta olan bir diğer anten modeli de rfid mağaza ürün koruma antenleridir. Bu antenler, 8.2 mhz’lik bir radyo frekansı ile çalışmaktadır. Am ürün koruma antenleri gibi mağazaların giriş ve çıkış alanlarına konularak, ürünlerin çalınması engellenmektedir. Bu antenlerin de çifti arasındaki mesafenin iyi ayarlanması gerekir. 4x4 mağaza ürün koruma etiketleri, golf mağaza ürün koruma etiketleri, sun mağaza ürün koruma etiketleri, mini mağaza ürün koruma etiketleri, r50 mağaza ürün koruma etiketleri, round mağaza ürün koruma etiketleri gibi tüm etiketler bu anten modeli ile birlikte uyumlu olarak kullanılabilir. Üstelik rfid mağaza ürün koruma antenlerinin gövdesi pleksiglasstan üretildiği için yere düşseler vb. durumlar olsa bile asla zarar görmezler. Bu durum am ürün koruma antenleri için de geçerlidir. Bu gövdeleri reklam panosu olarak da kullanabilmek mümkündür.

Am ürün koruma antenleri ve rfid ürün koruma antenleri kullanılmadan önce ürünlerin güvenliğini sağlamak oldukça zordu. Bu yüzden bu antenler ve sistemleri, her geçen gün çok daha geniş alanlarda kendisine yer bulabiliyor. Giysi mağazaları, ayakkabı mağazaları, marketler gibi pek çok alanda güvenle kullanılabiliyorlar. Peki bu antenlerin fiyatları ne kadar? Mağaza ürün koruma antenleri fiyatları, aslında tercih edilecek olan modele göre değişir. Aynı şeyi etiketler için de söyleyebiliriz. Ancak oldukça düşük fiyatlara etiketleri binlikler olarak satın almak mümkündür. Zaten firmamız Sensitive mağaza koruma sistemlerinin Türkiye dağıtıcısı olduğu için en uygun fiyat garantisini veriyoruz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler