perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
TURNİKE GEÇİŞ

Turnike geçiş sistemleri; boy turnike geçiş sistemleri, engelli turnike geçiş sistemleri, bel turnike geçiş sistemleri ve hızlı turnike geçiş sistemleri olarak dört farklı gruba ayrılmaktadır. Bu turnikeler, günümüzde farklı pek çok alanda güvenle kullanılmaktadır.

Tripod turnike geçiş sistemleri, aynı zamanda bel turnike geçiş sistemleri olarak da bilinen turnikelerdir. Bu turnikeler, paslanmaz çelik gövdeli olabilecekleri gibi elektrostatik boyalı da olabilmektedir. Paslanmaz çelik olan modeller dış ortamlarda, elektrostatik boyalı modeller ise iç ortamlarda güvenle kullanılmaktadır. Tripod turnike geçiş sistemleri, günümüzde daha çok metro ve metrobüs istasyonlarından aşina olduğumuz turnikelerdir. İnsan beli boyunda olan bel turnike geçiş sistemleri, personel devam kontrol sistemleri cihazlar ile de tetiklenebilirler. Böylece geçiş kısıtlamasının yanı sıra aynı zamanda geçiş yetkilendirmeleri de elde edilmektedir. Firmamız tarafından satışa sunulan tüm takip programları ile birlikte kullanılabildikleri için de çok daha kontrollü alanlar elde etmeye olanak tanıyacaktır. Bel turnike geçiş sistemleri, 7/24 olarak kesintisiz bir şekilde kullanılabilmektedir. Bu turnikelerden ortalama olarak dakikada otuz beş – elli kişinin geçiş yapması mümkündür. Bel turnike geçiş sistemlerini kullanırken, kolu geçiş yaparken itme hareketi ile hareket ettirilmektedir. Göstergelere sahip olmaları sayesinde kullanıcısı hiç zorluk çekmeyecektir. Üç konumlu ışıklı göstergeler bel turnike geçiş sistemleri geçişe hazır olduğunda yeşil ok sürekli olarak yanıp sönmektedir. Geçiş izni verildiğinde ise yeşil ok sürekli olarak yanmaktadır. Geçiş yasak olduğunda ise kırmızı renkli “X” işareti yanmaktadır. Geçiş yapılırken karşı yönde de bu işaret görünür. Çünkü bel turnike geçiş sistemleri, çift taraflı geçiş olanağı sunmasına karşın geçiş yapılırken karşı yönden geçiş yapılmaz.

Hızlı turnike geçiş sistemleri de yoğun geçişlerin yapılacağı alanlarda kullanılmakta olan turnikelerdir. Bu turnikeler, zarafetleri ve şıklıkları ile özellikle işletmelerde sıklıkla tercih edilmektedir. Hızlı turnike geçiş sistemlerinde geçiş izni verildiğinde sağ ve sol kollar otomatik olarak açılmaktadır. Tripod turnike geçiş sistemlerinde olduğu gibi kolun itilmesine gerek yoktur. Yani bavul, çanta gibi eşyalarla geçiş yaparken bu eşyaların kollar arasında sıkışması gibi bir durum söz konusu değildir. Hızlı turnike geçiş sistemlerinin gövdeleri paslanmaz çelik ya da elektrostatik boyalı olabilmektedir. Paslanmaz çelik olan iç ortamlarda, elektrostatik boyalı olan turnikeler ise iç ortamlarda güvenle tercih edilmektedir. Üstelik hızlı turnike geçiş sistemlerine tüm pdks cihazlar ile tetik verilebilmektedir.

TURNİKE GEÇİŞ SİSTEMLERİ FİYATLARI

Vip turnike geçiş sistemleri, serbest geçişlerin yapılması için kullanılmakta olan turnikelerdir. Bu turnikeler, aynı zamanda engelli bireylerin geçiş yapmaları için de tercih edilmektedir. Paslanmaz çelik ve elektrostatik olarak modelleri bulunmaktadır. Pek çok farklı alanda tercih edilmektedir. Vip turnike geçiş sistemleri, engelli turnike geçiş sistemleri olarak da bilinmektedir. Bu turnikelerin üzerine engelli birey işareti ya da geçiş yönü işaretleri de konulabilmektedir. Boy turnike geçiş sistemleri ise insan boyunu aşan turnikelerdir. Bu turnikeler, genellikle konser alanı ve stadyum gibi yerlerde tercih edilmektedir. Kullanımları da oldukça basittir ve pdks cihazlar ile tetiklenebilmektedir. Paslanmaz çelik modelleri dış ortamlarda, elektrostatik boyalı modelleri ise iç ortamlarda tercih edilmektedir.

Turnike geçiş sistemleri fiyatları, tercih edilecek olan turnikenin modeline göre değişiklik göstermektedir. Ancak Perkotek Teknoloji A.Ş. olarak Avax turnike geçiş sistemleri Türkiye distribütörü konumunda olmamızdan dolayı da bu turnikelerin fiyatları firmamızda oldukça uygun tutulmuştur. Turnike geçiş sistemleri fiyatlarını öğrenmek isterseniz sizlere sadece bir telefon kadar uzaktayız!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları