perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ELEKTRİKLİ ÇEKMECE KİLİDİ

Elektrikli çekmece kilidi, her türlü metal ve ahşap dolaplarınızda kullanılabilir olan bir çekmece kilididir. Artık anahtarımı unuttum derdinizi ortadan kaldıracaktır. Çekmecelerinize veya dolaplarınıza koymuş olduğunuz elektrikli çekmece kilidi ile değerli eşyalarınızı güven altına alabileceksiniz. Bu kilit, dokunmatik tuşlara sahiptir. Bu tuşları sayesinde kolay bir kullanım imkânı sunulmaktadır. Çok zarif bir görüntüye sahip olan elektrikli çekmece kilidinde şifreli olarak açma ve kapama yapılmaktadır. Elektrikli çekmece kilidinde bir sabit şifre belirleyerek sürekli olarak açma ve kapama yapabileceğiniz gibi isterseniz her defasında farklı bir şifre de belirleyebilirsiniz. Bunun tercihi tamamen sizin kullanımı nasıl yapmak istediğinize kalmıştır.

Elektrikli çekmece kilidi hakkında merak edilen konulardan biri elektrikli çekmece kilidi fiyatları, diğeri ise elektrikli çekmece kilidi kullanım alanlarıdır. Elektrikli çekmece kilidinin kullanım alanları çok geniştir. telefonların şarj edildiği dolaplarda ve kabinlerde, fabrikalarda işçilerin kıyafet dolaplarında, kartların konulduğu dolaplarda, evlerde yer alan çekmecelerde, klasörlerin konulduğu dolaplarda, tehlikeli maddelerin yer aldığı ya da silah konulan dolaplarda, etajerlerin çekmecelerinde, sauna dolaplarında, spor merkezlerinde yer alan dolaplarda, evlerde yer alan dolaplarda, soyunma odası dolaplarında, alışveriş merkezlerinde bulunan emanet dolaplarında, okullarda yer alan dolaplarda, spor salonlarında, dosyaların konulduğu dolaplarda, evlerde yer alan çekmecelerde, kitaplıklarda ve çelik raflarda, ofislerde yer alan çekmecelerde vb. pek çok alanda kullanılabilmektedir. Elektrikli çekmece kilidi fiyatları da firmamızda oldukça uygundur.

Elektrikli çekmece kilidi, 22 milimetrelik kalınlığa sahip olan tüm dolaplarda ve çekmecelerde kullanılabilmektedir. -5 derece ile +50 derece arası arasındaki tüm sıcaklıklarda sorunsuzca kullanılabilen elektrikli çekmece kilidi, %20 ile %80 nem değerleri arasında çalışma sağlamaktadır. Bu kilit, pil ile çalışmasına devam etmektedir. Pilin bitmesine yakın olarak alarm verir ve siz de bu sayede kolayca pili değiştirerek kullanıma devam edebilirsiniz. Alarm verildikten sonra da 200 defaya kadar açma yapılmasına imkân tanımaktadır.

Elektrikli çekmece kilidi hakkında eğer çok daha fazlasını öğrenmek ya da elektrikli çekmece kilidi satın almak isterseniz 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizi arayabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler