perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

GİRİŞ ÇIKIŞ KONTROL SİSTEMLERİ

Personel giriş çıkış kontrol sistemleri kısa adı ile PDKS olarak bilinmektedir. PDKS cihazlar; yüz tarama cihazları, parmak izli okuyucular ve kartlı geçiş terminalleri olarak sınıflandırılmışlardır. PDKS cihazların kullanımları oldukça basit olup, personel takibi yapılmak istenen her alanda kolayca kullanılabilirler. Monte etmek için giriş ve çıkış alanlarında yer alan duvarlar tercih edilebileceği gibi aynı zamanda cihazların modeline göre bariyer, turnike ve kapılara tetik verilmesi isteniyorsa; bariyer ve turnikeler üzerine de montaj yapabilme imkânı mevcuttur. Özellikle işletmelerde ve fabrikalarda kullanılan pdks cihazlar, personel takibi yapabilmenin harika bir yöntemidir. Artan personeller ve büyüyen işletmelerde göz önüne alındığında pdks cihazların kullanımları günümüzde artık bir ihtiyaç halini almıştır. Ancak personel giriş çıkış kontrol sistemleri fiyatlarının dudak uçuklatıyor olması, kullanımları biraz düşürmektedir. Perkotek ailesi olarak bizler, öncelikle kalite anlayışına sahip olmayı kendimize bir amaç edindik. Bu yüzden de personel devam kontrol sistemleri adı altında satışa sunduğumuz tüm cihazların Türkiye dağıtıcılığını yapmaktayız. Magic Face, Magic Pass ve Strike markalarının Türkiye distribütörlüğünü yürütürken az kar ve yüksek performans için çabalamaktayız. Personel devam kontrol sistemlerinin kullanımları ne kadar basit ise o denli personel bilgilerine ulaşmak kolaylaşacaktır. Bu ilkeyle çıktığımız yolda personellerinizi hızlı ve kolay bir şekilde takip etmek adına yüz tanıma sistemleri, parmak izi sistemleri ve kartlı geçiş kontrol sistemleri satışımıza tüm hızıyla devam etmekteyiz.

Personel giriş çıkış kontrol sistemleri içerisinde en güvenilir takip yöntemi olan yüz tanıma terminallerinden bahsedelim. Yüz okuma cihazları, personel takip sistemleri içerisinde günümüzde en sık kullanılan sistemdir. Bunun nedeni bu cihazların okumayı kişinin yüzüne bakarak yapmasıdır. Kişilerin yüzünü üç boyutlu olarak tarama yapan ve kayıt işlemlerini gerçekleştiren bu cihazlar, kişilerin yüzlerinde kayıt yaptıkları algoritmanın her insanda farklı olması sayesinde oldukça güvenilirdir. Magic Face yüz tanıma sistemleri, kişi kayıt etme kapasiteleri cihazdan cihaza göre farklılık gösterebilen cihazlardan oluşmaktadır. Peki, tarama ve kayıt işlemi nasıl yapılır? Kişilerin kayıt edilebilmesi için yüz tanıma cihazının kamerasına bakmaları gerekmektedir. Cihazın kamerası yüzü üç boyutlu olarak tarar. Bu taramada elde edilen algoritma, kimsenin yüzünde aynı sonucu vermez. Bu sayede de hiçbir personel bir başka personel yerine yüzünü okutamaz. Bu nedenden ötürüdür ki; yüz tanıma terminalleri işletmelerde personel takibi yapmak için en çok kullanılan cihazlardır. Üstelik kullanım alanları da her geçen gün giderek artmaktadır. Yüz tanıma personel devam kontrol sistemlerinin en büyük yardımcı elemanları şüphesiz ki; personel takip programıdır.

Giriş çıkış kontrol sistemleri takip programı, yüz okuma cihazları ile uyumlu olarak kullanılarak personel takibini en verimli ve hızlı şekilde yapabilmenizi sağlamaktadır. Yüz tanıma giriş çıkış kontrol sistemleri terminalleri ile giriş ve çıkış yapan personellerin bilgileri doğrudan personel devam kontrol programına aktarılmaktadır. Program ile personellerin giriş ve çıkış bilgileri alınarak ay sonları otomatik olarak maaş hesaplamaları yapılabilmektedir. Özellikle fabrika gibi personel sayısı fazla olan alanlarda ay sonları otomatik olarak maaş hesabı yapmak, size hem zamandan kazanç hem de giriş ve çıkışlara bakarak kesintiler yapabileceğiniz için performanstan da kazanç sağlar. Personel takip programı ile aynı zamanda avans, prim, izin günü ve devamsızlık hesaplamaları yapma imkânınız da bulunur. Böylece maaşları net bir şekilde belirleyebilirsiniz. Programda personel bilgilerine göre oluşturulan raporları da dilediğiniz mail adresine otomatik olarak gönderebilirsiniz. Aldığınız bu raporları kişi bazlı, bölüm bazlı veya şirket bazlı alabilmeniz mümkündür.

Parmak izi personel giriş çıkış kontrol sistemlerinden bahsedelim. Parmak izi okuyucular, yüz tanıma cihazlarından sonra personel takibi için en çok tercih edilen cihazlardır. Bu cihazlar, parmak izi teknolojisi ile çalışmasını sürdürürler. Parmak izi, parmağın uç kısmında oluşan izdir. Bu iz, her insanda farklı olduğu gibi aynı zamanda her insanın her parmağında da farklılık gösterir. Böylece takip işlemleri sırasında personeller bir başka personel yerine parmak izini okutamaz. Ancak bazı personeller, aynı ID numarasına birden fazla kişinin parmak izini kaydetme gibi bir gaflete kapılabilirler. Bunu da önlemek tabi ki mümkündür. Cihazların açılışına yetki verilerek, şifreyi bilmeyen kimsenin cihaz kayıtlarına erişememesi sağlanır.

Kartlı giriş çıkış kontrol sistemleri de kart teknolojisi ile çalışmaktadırlar. Kartlı personel devam kontrol sistemleri ile de kapılara, turnikelere ve bariyerlere tetik verebilmek mümkündür. Kartlı cihazlarda kullanılan kartlar proximity kart olabileceği gibi aynı zamanda mifare kart da olabilmektedir. Bu cihazların kayıt kapasiteleri de cihazdan cihaza göre farklılık gösterir. Yani personel sayınız her ne olursa olsun, ihtiyacınıza ideal bir kartlı geçiş kontrol terminali bularak takip işlemi yapabilmeniz olasıdır. Perkotek, Strike kartlı giriş çıkış kontrol sistemleri cihazları Türkiye distribütörü olduğu için de en uygun kartlı cihaz teklifini tabi ki sadece bizden alabilirsiniz. Siz de personel devam kontrol sistemleri ile personel takibi mi yapmak istiyorsunuz? O halde zaman kaybetmeden 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak tecrübeli ve uzman satış müdürlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Personel devam kontrol sistemleri fiyatları da firmamızda oldukça uygundur. Neden güvenlik sistemleri firmalarına yüksek maliyetler ödeyerek verimsiz personel takibi yapasınız ki? Personel devam kontrol sistemleri fiyatları kullanacağınız cihazın sayısına, modeline vb. özelliklerine göre farklılık göstereceği için personel devam kontrol sistemleri fiyatları almak için hemen bizi arayın! Size sadece bir telefon kadar uzaktayız!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları