perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Güvenlik Sistemleri Kapı Kontrol ve Turnike: Geçiş Güvenliğinde Tam Kontrol!

Geçiş kontrol sistemlerinin olmazsa olmazı olan güvenlik sistemleri kapı kontrol turnikesi sistemleri, tüm personel devam kontrol sistemleri cihazları ile uyumlu olarak çalışabilmektedir. Geçiş yetkilendirmesi için muazzam bir çözüm olan turnikeler, özelliklerine ve kullanım alanlarına göre farklılık gösterirler. Tarafımızdan satışa sunulan Avax turnikeleri Türkiye dağıtıcısı olan Perkotek, 16 farklı ülkeye de turnike satışı gerçekleştirmektedir. %100 yerli sermaye ile üretimi gerçekleştirilen turnike sistemlerimiz son derece şık ve modern tasarımlara sahiptirler.

Hızlı geçiş güvenlik sistemleri kapı kontrol turnike, giriş ve çıkışın yoğun olduğu alanlarda kullanılmaktadır. Pleksi kayar kollardan oluşan hızlı geçiş turnike sistemlerinden temassız olarak geçiş yapılır. Bel turnikesine göre tepkime süresi oldukça hızlı olan bu turnike ile yetkisi olmayan kimseler geçiş yapamayacağından geçiş kontrolünün yanı sıra güvenlik de sağlanmış olur. Acil mod özelliği ile yangın, deprem, sel gibi acil alarm durumlarında serbest geçiş moduna geçen bu sistemlerin acil mod özelliğini uzaktan kumanda ile de kontrol edebilirsiniz. Tripod turnike sistemleri çift veya tek ayaklı olarak üretilir. Bu turnikelerde manuel olarak turnike kolunun itilmesi ile geçiş sağlanır. Tüm pdks cihazları ile uyumlu olarak kullanılabilen tripod turnikeler; bankalarda, okullarda, fabrikalarda, tuvaletlerde, yeraltı treni ve metrobüs istasyonlarında rahatlıkla kullanılabilir. Diğer ismi bel turnikesi olan tripod turnike sistemleri çeşitlerimiz aşağıda listelenmiştir. Boy güvenlik sistemleri kapı kontrol turnikesi, güvenliğin üst düzeyde olması gereken stadyum, konser alanı gibi yerlerde tercih edilirler. Bu turnike sistemlerinin boyları insan boyundan kat ve kat büyük olduğu için taşkınlıkların önlenmesi amacıyla kullanılarak stadyumların vazgeçilmezi olmuşlardır. Elektro statik boyalı ve paslanmaz çelik gibi farklı yapılara sahip oluşları sayesinde iç ortamlarda kullanılabildikleri gibi dış ortamlarda da rahatlıkla kullanılabilirler. Engelli turnike sistemleri; diğer adıyla vip turnike sistemleri, engelli bireylerin ve ziyaretçilerin geçiş sağlaması için kullanılan sistemlerdir. Bu sistemlerin kollarına engelli işareti konulabileceği gibi yön işaretleri de konulabilmektedir. Paslanmaz çelik ve elektro statik boyalı olarak üretilmeleri sayesinde her ortama uyum sağlayabilirler. Yüksek kalite standartlarına sahip engelli geçiş turnike sistemlerimiz aşağıda listelenmiştir.

Güvenlik sistemleri kapı kontrol turnike ile bir de kartlı geçiş kontrol cihazları kullanılmaktadır. Kartlı geçiş kontrol cihazlarının pek çok modelinde turnikelere tetik vermek için kullanılmakta olan modeller bulunur. Bu modeller, proximity ya da mifare kartları okuyarak geçiş yapabilme imkanı sunmaktadır. Hangi kartı okuyacağı tamamen cihazın modeline kalmış olmakla birlikte, bu cihazların kayıt kapasiteleri de her modelde değişir. Güvenlik sistemleri kapı kontrol turnike kullanımı için öncelikle kullanılacak olan kartlı cihazın turnike üzerine monte edilmesi gerekmektedir. Daha sonra geçiş yapmasına izin verilecek olan her kişi için kart tanımlaması yapılması gerekmektedir. Kullanımı ve kurulumu oldukça basittir. Kart tanımlandıktan sonra kart cihaza okutulduğunda, kolay ve hızlı bir biçimde turnike kolları açılarak kolayca geçiş yapılacaktır. Güvenlik sistemleri kapı kontrol turnike hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen şimdi bizi arayabilirsiniz. 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler