perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ANTALYA TURNİKE SİSTEMLERİ

Antalya turnike sistemleri, geçişlerin kontrol altında tutulması için kullanılan ve oldukça sağlam olan turnikelerdir. Antalya turnike sistemlerimiz iki sene boyunca garantilidir. On sene boyunca da yedek parça garantimiz bulunduğu için Antalya turnike sistemlerimiz her geçen gün daha büyük kesimler tarafından tercih edilmektedir. Antalya turnike sistemlerimizin elektrostatik boyalı ya da paslanmaz çelik olabilmektedir. Elektrostatik boyalı olan Antalya turnike sistemleri iç ortamlarda ve paslanmaz çelik olan Antalya turnike sistemleri ise dış ortamlarda güvenle kullanılmaktadır. Bu turnikelerin kullanım alanları çok geniştir. Okullar, dershaneler, işletmeler, belediyeler, fabrikalar, plazalar, alışveriş merkezleri, stadyumlar, konser alanları gibi pek çok yerde güvenle kullanılabilmektedir. Antalya turnike sistemleri, yüksek kalite belgelerine sahip olan turnikelerdir. Bu yüzden kullanım sırasında büyük sorunlar ile karşılaşmanız asla mümkün değildir. Herhangi bir sorun ile karşılaştığında alanında uzman ve profesyonel sistem destek ekibimiz sizlere anında telefon ile destek verebilecektir.

Antalya turnike sistemlerinde kullanılmakta olan turnikelerin bel turnikesi, boy turnikesi, hızlı geçiş turnikesi ve engelli geçiş turnikesi olmak üzere farklı modelleri yer almaktadır. Bel Antalya turnike sistemleri, insan beli boyunda olan turnikelerdir. Bu turnikeler tripod turnike olarak da adlandırılmaktadır. Bu turnikelerin farklı gövdelere sahip olan modelleri iç ve dış tüm ortamlarda güvenle kullanılabilmektedir. Bel Antalya turnike sistemleri, butonlar ya da uzaktan kumandalar ile de tetiklenebilmektedir. Tüm pdks cihazlar ile uyumlu olarak kullanılabilen bel Antalya turnike sistemleri, acil alarm durumlarında serbest geçiş moduna geçerek kolay bir kullanım olanağı sunmaktadır.

Boy Antalya turnike sistemleri, insan boyunu aşan turnikelerdir. Bu turnikeler, elektrostatik boyalı ve paslanmaz çelik olabilmektedir. Elektrostatik boyalı olan turnikeler iç ortamlarda, paslanmaz çelik olan turnikeler ise dış ortamlarda güvenle kullanılabilmektedir. Kullanımı bu turnikelerin çok basit olmakla birlikte stadyum ve konser alanlarında güvenle kullanılabilir. Boy Antalya turnike sistemleri, üç kollu ya da dört kollu olan modellere sahiptir. Tüm pdks cihazlar ile birlikte uyumlu bir şekilde kullanılabilmektedir. Pdks cihazlar ile kullanılarak geçişler hem kontrollü hem de aynı zamanda çok daha güvenli olabilmektedir.

Hızlı geçiş Antalya turnike sistemleri hızlı ve yoğun geçişlerin yapıldığı alanlarda kullanılmakta olan turnikelerdir. Bu turnikelerin kolları geçiş izni verildiğinde otomatik olarak açılmaktadır. Yani bel turnikelerinde olduğu gibi kolların itmeye ihtiyacı yoktur. Hızlı geçiş Antalya turnike sistemleri gövdeleri elektrostatik boyalı ya da paslanmaz çelik olabilmektedir. Yani sadece iç ortamlarda değil, aynı zamanda dış ortamlarda da güvenli bir kullanım sunmaktadır.

Engelli geçiş Antalya turnike sistemleri ise engelli bireylerin geçiş yapmaları için kullanılmakta olan turnikelerdir. Bu turnikeler, engelli bireyler dışında serbest geçiş yapılabilmesi için de kullanılmaktadır. Farklı boy ve modelleri yer alan engelli geçiş Antalya turnike sistemlerinden ihtiyacınıza en uygun olanını seçerek kullanıma başlayabilirsiniz.

Antalya turnike sistemleri fiyatları hakkında çok daha fazlasını öğrenmek isterseniz 0850 811 80 00 numarasını arayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları