perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

MAGİC FACE YÜZ TANIMA

Magic Face yüz tanıma terminalleri, personel takibi yapabilmek için sıkça kullanılan cihazlardır. Yüz tanıma cihazları ile personel takibi yapılabilmesinin yanı sıra aynı zamanda firmamız yazılımcıları tarafından yazılmış olan üye takip programı, öğrenci takip programı, yemekhane takip programı ve minibüs takip programı kullanılarak takip işlemleri de gerçekleştirilebilmektedir. Personel takip programının yüz tanıma terminalleri ile sıkça kullanılmasını en büyük nedenlerinden biri yüz tanıma terminallerinin muazzam yüz tanıma teknolojisi ile çalışmasıdır. Magic Face yüz tanıma teknolojisi nedir? Yüz tanıma teknolojisi, kişinin yüz algoritmasını kodlayarak bu algoritma ile tanınmasını sağlayan sistemdir. Kişilerin yüzleri, bu teknoloji ile tarandığı zaman elde edilen algoritma hiçbir insan yüzünde bir başkası ile aynı değildir. Bu sayede de yüz tanıma sistemleri, oldukça güvenilir bir yöntem olmuştur. Çünkü sıklıkla personel takibi yapmak amacıyla kullanılan yüz okuma cihazları, personellerin birbirleri yerine yüz okutması gibi taşkınlıkları engellemektedir. Böylece personel takibi yaparken en iyi ve doğru sonuçlar elde edilmesi sağlanmaktadır. Personel takip programı ile de personelleriniz giriş ve çıkış saatlerini baz alarak raporlamalar ile takip yapabilirsiniz. Üstelik personel takip programı ile aynı zamanda birden fazla şirkete sahipseniz, bu şirketleri sadece tek program ile yönetebilmeniz mümkündür. Ayrıca giriş ve çıkışlarda kullanacağınız birden fazla cihazı tek bir program ile de yönetebilirsiniz. Personel takip programı ile ay sonları otomatik olarak maaş hesaplamaları da yapabilirsiniz. Yapacağınız bu hesaplamalarda personellerinizin giriş ve çıkış saatlerine bakarak da geç kalmalara veya erken çıkmalara göre maaş kesintisi yapabilirsiniz. İzin günü, devamsızlık, prim hesaplamalarında da personel devam takip programını kullanmanız sayesinde el ile yapılan hesaplamalarda oluşabilecek olan tüm hataları yok edebileceksiniz.

Magic Face yüz tanıma terminallerinin genel özellikleri şöyledir;

  • Kişilerin yüzlerini tanımaları için giriş ve çıkış yapılan alanda yer alan duvarlara monte edilmeleri gerekmektedir.
  • Turnike, kapı ve bariyerlere tetik vererek yüz tanıma sistemleri açılmaları sağlanabilir.
  • Magic Face yüz tanıma sistemlerimizin pek çok modeli kendinden dâhili batarya özelliğine sahiptir. Böylece elektrik kesilse bile dâhili batarya devreye girerek kullanıma devam edebilirsiniz.
  • Yüksek çözünürlüklü kameraları sayesinde yüzünüzü 0,1 veya 0,2 saniyede tanıyabilmektedir.
  • Magic Face yüz tanıma cihazları sizi 80 – 90 cm mesafeden tanıyabilmektedir.
  • Pek çok modelimiz yüz tanımasının yanı sıra aynı zamanda parmak izli, kartlı ve şifreli geçişe de olanak sağlamaktadır.
  • Bağlantı şekli olarak USB Memory Disk ve TCP-IP bağlantısını kullanmaktadırlar.
  • Yüz okuması yaparken cihaza temas olmadığı için de uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanım sağlanabilmektedir.
  • Firmamız Magic Face yüz tanıma sistemleri Türkiye distribütörüdür. Yani uygun fiyatlı yüz tanıma cihazı ile kaliteyi bir arada istiyorsanız; doğru yerdesiniz.
  • Yüz tanıma sistemleri, Ip tabanlı oldukları için cat6 ile en yakın switch’e bağlanabilmektedirler.

Genel olarak bu özelliklere sahip olan Magic Face yüz tanıma terminallerinin diğer yüz okuma cihazlarına oranla ileri bir marka olmasının sebebi, mevcut yüz tanıma metotlarına ilave olan eklentilerle tanınmış olmasıdır.

Magic Face yüz tanıma terminalleri, geçiş kontrolünü sağlarken aynı zamanda geçişlerde bir güvenlik de elde etmenizi sağlamaktadır. Peki, Magic Face yüz tanıma cihazları ile kapı, turnike ve bariyerlere nasıl tetik verilir? Öncelikle yüz tanıma cihazının kişilerin giriş ve çıkış yapacakları alanlara konulan turnike veya bariyerlere monte edilmesi gerekmektedir. Bu işlemden sonra takip işlemi gerçekleştirilecek olan takip programı, yüz tanıma terminaline bağlanmaktadır. Giriş yapmasına izin verilecek olan kişilerin yüzleri, yüz tanıma terminaline tanıtılmaktadır. Tanıma işlemi için öncelikle kişilerin cihazın kameralarına bakmaları gerekir. Kişi bakarken üç boyutlu olarak tarama yapılmaktadır. Yapılan bu tarama ile her kişi farklı bir ID numarası ile cihaza kaydedilmektedir. Kayıt işlemleri sonunda kişi yüz tarama cihazına baktığında otomatik olarak bariyer ile kullanıyorsa bariyer kolu, turnike ile kullanılıyorsa turnike kolu açılmaktadır.

Magic Face yüz tanıma terminalleri ile kapılara nasıl tetik verilir? Yüz tanıma cihazları ile kapılara tetik verebilmek için yüz okuma cihazının giriş yapılacak olan kapıların bulunduğu alana konumlandırılması gerekmektedir. Kapılara tetik vermek için ayrıca kilit sistemleri de kullanılmalıdır. Kilitler, her kapı tipine uygun modele sahiptirler. Kapınız metal, ahşap veya cam olsa dahi tetik verebilmek için kullanabileceğiniz bir kilit sistemi satışımız bulunmaktadır. Üstelik Perkotek, Strike kapı kilit sistemleri Türkiye distrbütörüdür. Yani kilit sistemleri dağıtıcı olduğumuz için de en uygun fiyatı daima bizden alabileceğinizin garantisini vermekteyiz. Kapılara tetik vermek için kilit sistemlerini kullanmak istemiyor musunuz? O halde, yüz tanımalı kapı kolu sistemlerini kullanabilirsiniz. Yüz tanımalı kapı kolu sistemi, kapıların kolu gibi kapılara monte edilmektedir. Kişinin yüzü tanımlandığında da, yüzünü okutarak kapının açılması sağlanmaktadır.

Peki, Magic Face yüz tanıma cihazları fiyatları ne kadardır? Yüz tanıma terminallerinin fiyatları hakkında bir genelleme yapmak kesinlikle doğru değildir. Çünkü yüz tanıma terminallerinin fiyatları, cihaz özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Cihazın yüz tanıma kayıt kapasitesi, hızı, kullanılacak alanın ışık debisi, geçiş yoğunlukları vb. özelliklerine göre fiyatları değişebilmektedir. Bu yüzden de Magic Face yüz tanıma cihazları fiyatı hakkında detaylı bilgi almak isterseniz 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tecrübeli ve uzman satış müdürlerimiz her zaman size en uygun fiyat garantisini verecektir.

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları