perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OGS OTOPARK SİSTEMİ

Ogs otopark sistemi, otoparka giriş ve çıkış yapacak olan araçların geçişlerini çok daha güvenli ve hızlı hale getirmek için kullanılmakta olan sistemlerdir. Ogs otopark sistemi günümüzde özellikle işletme otoparklarında, site otoparklarında ve apartman otoparklarında kullanılıyor olsa da aynı zamanda hastane otoparklarında, kamu kurum ve kuruluşlarında yer alan otoparklarda, plaza otoparklarında vb. Yerlerde kullanabilirsiniz. Ogs otopark sistemini oluşturan üniteler; otopark kontrol bariyeri, hgs ve ogs otopark anteni, otopark araç geçiş kontrol paneli, araç sert etiketleri ya da araç kâğıt etiketleri ve otopark takip programıdır. Ogs otopark sisteminin aktif olarak kullanılabilmesi için öncelikle uhf antenlerin, otoparkların giriş ve çıkış alanlarına monte edilmesi gerekmektedir. 50 metrelik alanlara kadar tarama yapabilmekte olan bu antenlere, araç etiketleri tanıtılmaktadır. Tanıtılacak olan etiketlerin kâğıt etiketler ve sert etiketler olmak üzere iki farklı modeli bulunmaktadır. Kâğıt etiketler, araçların camlarına yapıştırılarak kullanılmaktadır. Sert plastik etiketler ise araçların plakalarında kullanılmakta olan etiketlerdir.  Hangi etiketin kullanılacak olduğu tamamen sizin tercihinize kalmış olmakla birlikte araçların ruhsat bilgileri, plaka bilgileri ve kat maliki bilgileri ile sisteme kayıt edilmektedirler. Tanımlanmış olan araç bilgileri, otopark geçiş kontrol paneline tcp – ıp bağlantısı ile gönderilmektedir. Sistem artık bu şekilde hazır hale gelecektir. Geçiş yapmak isteyen araçların üzerindeki etiketi antenin görmesi ile birlikte otopark bariyerine tetik verilerek geçiş yapılır. Ogs otopark sisteminden geçiş yapmak isteyen yabancı veya misafir araçlar, tanımlı olan etikete sahip olmadıkları için geçiş yapamayacaklardır.

Ogs otopark sistemi bariyerleri, buton veya uzaktan kumanda ile kontrol edilebilmektedir. Böylece yabancı ya da misafir araçların buton veya uzaktan kumanda ile kolların açılması sayesinde geçiş yapabilir. Ogs otopark sistemi bariyerlerini buton ile kontrol etmek için iki farklı seçenek bulunmaktadır. Tek buton kontrolü veya çift buton kontrolü. Tek buton kontrolünde butona her basıldığında bir sonraki komuta geçilir. Bariyer kolu açıksa kapanır, kapalı ise açılır. Çift buton kontrolünde ise bariyer kolunu açmak ve kapamak için iki farklı buton bulunur. Bir buton sadece bariyer kolunu açmayı sağlarken bir buton sadece bariyer kolunun kapanmasını sağlamaktadır.

Ogs otopark sistemi bariyerlerinin kol uzunlukları da otoparkın giriş alanına uygun olarak ayarlanabilir. Bu bariyerlerin kolları; altı metre, beş metre, üç metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Bu uzunluklar sayesinde otoparkın giriş alanları tamamen kapanabilecektir. Üstelik iç ve dış ortamlarda kullanılabilir olan farklı modelleri bulunmaktadır. İç ortamlarda kullanılabilen otopark bariyerlerinin gövdeleri elektrostatik boyalıdır. Dış ortamlarda kullanılabilen ogs otopark sistemi bariyerlerinin gövdeleri ise paslanmaz çeliktir. Paslanmaz çelik olması sayesinde suya karşı dayanıklılık gösterir ve olumsuz hava koşullarından etkilenmeden güvenle kullanılabilmektedir.

Ogs otopark sistemi ile artık otoparklara sadece izin verilen araçların giriş ve çıkış yapması sağlanacak. Siz de ogs otopark sistemi ile kontrollü otoparklara sahip olmak için hemen şimdi bize ulaşabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler