perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZİ ÖĞRENCİ TAKİP CİHAZLARI

Parmak izi sistemleri personel takibi için en çok tercih edilen cihazlardandır. Parmak izi sistemlerinin çok fazla tercih edilmesinin sebebi parmak izlerinin birbiriyle karışmıyor olmasıdır. Parmak izi sistemleri herkesin farklı olan parmak izlerini kendi hafızasına belirli bir algoritmaya göre kaydeder. Bu kayıt sonrasında kişiye bir numara verir ve bu numara yazılımlara kaydedilerek takip edilebilmesi sağlanır. Parmak izi sistemleri aynı zamanda turnike, bariyer, elektronik kilit gibi aparatları tetikleyebilir ve zil çaldırabilir.

PARMAK İZİ ÖĞRENCİ TAKİP YAZILIMI

Parmak izi sistemiyle birçok yazılım kullanılabilir. Parmak izi cihazıyla en çok kullanılan yazılımlar, personel devam kontrol yazılımı, yemekhane yazılımı, access kontrol yazılımı, üye takip yazılımı gibi yazılımlardır. Parmak izi cihazıyla birlikte hem çevrimiçi hem de çevrimdışı takip yapabilirsiniz. Online olarak çalışan yazılımlarda kişi parmağını okuttuğunda bilgi otomatik olarak ekrana düşer ve raporlamasını alabilirsiniz. Çevrimdışı olarak çalıştığında ise, cihazın hafızasında tutulan giriş çıkış bilgileri istenildiği zaman tek tuş ile transfer edilir ve raporlaması alınabilir. Parmak izi yazılımı ile birlikte şirket bünyenizdeki bütün takip ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Parmak izi öğrenci takip, yurt ve üniversite gibi eğitim ve öğretim alanlarında, öğrencilerin okul ya da yurtlarına giriş çıkış saatlerini görmek için kullanılır. Parmak izi öğrenci takip ile öğrencilerin en geç giriş yapmaları gereken saatler programa girilir ve öğrenci girişleri cihazdan transfer edilir. Bu transfer sonrasında raporlarınızı alarak, hangi öğrencinin geç geldiğini, devamsızlık yaptığını görebilirsiniz ve çok kolay bir şekilde raporlamaya dökebilirsiniz.

PARMAK İZİ ÖĞRENCİ TAKİP SİSTEMİ FİYATLARI

Parmak izi öğrenci takip sistemi modelleri ve fiyatlarıyla ilgili detaylı bilgi almak için 0850 811 80 00 numaramızdan bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları