perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZİ TAKİP

Belli bir büyüklüğe sahip birçok firma takip sistemleri kullanır. Bu sistemler sayesinde yüksek sayıdaki firmalar personellerini rahatlıkla takip ederler. Bu sayede firma sahipleri ve yetkilileri çalışanlarla ilgili verileri takip sistemleri sayesinde rahatlıkla ve hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Parmak izi takip sistemlerinin biyometrik perkotek firmasının bütün parmak izi cihazları ile entegreli çalışmaktadır. Bu cihazlardan veri çekmek için network ortamında olduğu içi network olmayan yerlerde usb bellek ya da hard disk sayesinde cihaz içindeki verileri bilgisayar ortamında aktırılabiliyor.

PARMAK İZİ TAKİP PROGRAMLARI

Parmak izi takibi sayesinde hafızada tutulan kayıtların bilgisayar ortamında tutulabilmesi için yapılmış olan parmak izi takip programları, cihazların içindeki verileri derleyerek program ortamında tutulmasını sağlar. Bu programlar sayesinde istediğiniz anda dünyanın herhangi bir yerinden personellerin durumu hakkındaki giriş ve çıkışlarındaki durumları takip etmemizi sağlar.

PARMAK İZİ TAKİP CİHAZLARI DESTEĞİ

Parmak izi takip, bilgisayar ortamında kullanılan sistemler olduğu için desteği rahat sağlanan bir sistemdir.  Destek sağlanması kolay olması kadar satış yapan firmanın bu destek için gerekli alt yapıyı sağlayabilmesi gerekmektedir. Biyometrik perkotek firması destek sağlanabilmesi için geniş çapta kurduğu çağrı merkezi departmanını müşterileri bekletmeden anlık destek sağlanabilecek derecede oluşturulmuş bir departmandır. Bu sayede müşteriler beklemeksizin anlık destek alarak sorunlarını anlık çözüme ulaştırabilirler. 

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları